Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    Szétment a 3510i-m, és egy 1112-ben láttam meg a fényt. Írtátok, hogy a 3510i-nek a színes kijelzője nem egy nagy élmény, de egy 3330 után nekem tetszett, most ez a monokróm kijelző megintcsak visszalépés, szomorú is voltam miatta. Miután azonban átböngésztem a menüt, láttam, hogy nincs is rá szükségem. Tényleg csak SMS, meg telefonálásra van igényem, se képek, se semmi.
    Tetszik az SMS-ben, hogy autómatán beszúrja az aláírást.
    A 4-irányú gomb sem rossz, a menüben is jól kezelhető, ugyanis a főmenüben nem csak a jobbra-balra, hanema fel-le is műxik. Továbbá ha az ''asztalon'' vagyok, mind a 4 irányhoz van rendelve egy-egy menüpont, pl új sms-t nyit, ívásinfó, nézjegyzék, bemutató, amire szvsz semmi szükség, bár egy szenilisebb egyénnek jól jön a sugó az sms-íráshoz. A kedvencek is tetszett.
    A beszélő ébresztőt felakasztottam, maradtam a sima ébresztő-dallamnál. Az ébresztő-időzítőt viszont nagyon jól eltalálták! Beállítom az ébresztés idejét és meg tudom mondani, hogy a hét mely napján csipogjon, így nem felejtem el beállítani esténként és nem kések el. :)
    Az emlékeztetővel viszont fasírtban vagyok, nagyon inpotens szegénykém, nem látszik benne alapjáraton a naptár, hagytam is a fenébe.
    Amit nem tudok, az az, hogy a mikrofon és a töltő között van egy csatlakozó, mintha mini-USB lenne, de vajon mi a francnak?
    Ja, első feltöltéssel 1 hétig bírta, most a második feltöltést eszi, pénteken lesz két hetes a telcsi, mintegy 80 percnyi összes hívással, 4 sms-írással. Nem vagyok nagy telefonmájjer, látszik is a korábbi készülékeimen.

    Egy oktalan kérdés: ha ennyire kifogásolhatóak a korai színes kijelzők, miért nem lehet a kijelzőbeállításoknaál átállítani monokrómra? Semeddig nem tartana, csak azt mondani a pixeleknek, hogy vagy fekete, vagy semmi. :O

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák