Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Xero #19 üzenetére

    Engem pl az a flash szerű a sony j6/j7-re emlékeztet :) Újítás ez tény de nagy dobásnak én pl nem nevezném (+ kinek tetszik kinek nem...) Motonál is át lehet alakítani a menüt teljes mértékben :) Pl lehet olyat is csinálni a v525 stílusú menőből, hogy 3x3, 4x4 vagy 3x3 de egyet ebből kinagyít, aláírja, hogy mi az.... alapból a média 3 ikonos nekem 6... menü alakíthatóságában szerintem nincs elmaradva legfeljebb nem olyan designos :) 1 másolással olyat tehetsz fel amilyet akarsz... full linux, win, márkákhoz szabott és ilyenkor a teljes kezelőfelület megváltozik nem csak a menü... még wines startmenüt is lehet csinálni ahol ha rámész egy-egy menüpontra azt ki is bontja és pl kiírja, hogy jött-e sms-ed vagy bármi más :) Mindehez 1 program kell és már fel is rakta az új menüt amit persze vissza is lehet állítani :) Ikonokat is teljesen át lehet alakítani, pl kinagyítja ha rálépsz a többi kicsinyíti és persze az ikon képminősége is kiváló...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák