Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsombe

    senior tag

    válasz bepe79 #18 üzenetére

    Nos az N series tényleg agyon van hypolva, csak tudnám miért. :F Egyedül az N70 sikerült jól, a többi szinte egytől-egyig valamiért rossz és valahogy az az érzésem a sok típussal, hogy húzzunk le még egy bőrt elven dobták piacra.
    Szerintem azért a Q9 nem marad alul olyan sok téren, mint ahogyan azt Te említetted. Hiszen ez is 3G és HSDPA képes, miniUSB csatlakozója van, vakuja ennek is van, bár nem xenon, meg nem is 5mpixeles képeket készít, de véleményem szerint egy okostelefonnál nem is a fényképező tudása a mérvadó. Én pl. ezt simán beáldoznám a WiFi képességért cserébe. Azt sem értem, hogy a Symbian miért lenne jobb, mint a WM6? Mondjuk nem gondoltam volna soha, hogy egy Windowst védeni fogok, de szvsz a Symbian nem hiszem, hogy bármiben is jobb lenne, mint a WM6-os. Egyedül talán annyi, hogy az N series felkapottságának hála jobban elterjedt, de lényegi különbség tudásban, funkcionalitásban nem hiszem, hogy lenne a két OS között. De ha rosszul tudom, javíts ki nyugodtan.
    Tehát a Q9 gyakorlatilag csak a WiFi és GPS hiányában marad alul a nagy N szériához képest. Ez szerintem nem olyan vészes, bár én azért mondom ezt ilyen könnyen, mert a Q9 mellett van egy Fujitsu Siemens N520-as PDA-m, melyben mindkét dolog van. Bár az is igaz, hogy azért a Q9-ben is jól jönne a WiFi, de a GPS-t feleslegesnek tartanám.

    Szívesen fogadom a válaszodat és ha esetleg tudnál szoft. ügyben segíteni, illetve valami jó RSS olvasót ajánlani, azt is megköszönném.

    ''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

Új hozzászólás Aktív témák