Hirdetés

2018. december 14., péntek

Gyorskeresés

(#1) HardRic

HardRic
(PH! addikt)

Előhozza belőlem az arachnofóbiást.

(#2) zozzo72

zozzo72
(fanatikus tag)

Két kiló....

Hajdanán csúcsot adtak ennyiért.

(#3) GeryFlash

GeryFlash
(PH! addikt)

Pixel 3 óta tudjuk hogy nagyjából marketing bullshit ez a sok lencsés baromkodás.

Több mindent, kevesebb semmit!

(#4) csiki_92

csiki_92
(senior tag)

200k? :F Annyiért már S9-et is lehet kapni.

(#5) PowerBuldog válasza csiki_92 (#4) üzenetére

PowerBuldog
(PH! kedvence)

De azon nincs 4!!4!! kamera :DDD

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#6) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Eszméletlen ronda

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#7) Sanraith

Sanraith
(tag)

Nem tudom mitől kék a limonádé, de bejön ez a színárnyalat.

(#8) Fryskitt válasza Sanraith (#7) üzenetére

Fryskitt
(PH! addikt)

LSD. Csak az lehet.

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#9) INGJOKE válasza Sanraith (#7) üzenetére

INGJOKE
(őstag)

Az ablakmosó folyadéktól leginkább...:D

Szerintem is érdekesen néz ki, de majd meglátjuk mit tud a dxomarkt teszten...:D

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128+Amazfit pace+Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb ssd

(#10) Juhaszatti válasza GeryFlash (#3) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Miért, a Pixel 3-on 1 kamerával is van optikai zoom, normál és széleslátószög?

(#11) batai15

batai15
(PH! félisten)

Sanszos hogy min 150 lesz akkor az a8. Szerintem ki love.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 4 eladó!

(#12) energy4ever

energy4ever
(PH! addikt)

"A világ első négykamerás mobilja" Nem, az a "4" igazabol 5. 4db hatuk 1db elol.

Egyedi ventiracsok gyartasa: https://hardverapro.hu/apro/egyedi_ventiracsok_olcson_modding_fan_grill_akar_vizesradira_/hsz_1-200.html

(#13) GreatL

GreatL
(fanatikus tag)

És ha egy darab kamera lenne benne, értelmes méretű szenzorral?

i7-4790K | Giga RTX 2080 Ti WF OC | Xiaomi Redmi Note 3 Pro

(#14) PowerBuldog válasza energy4ever (#12) üzenetére

PowerBuldog
(PH! kedvence)

De 5 kamerás meg már van. Szóval az első amin hátul van 4 :D

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#15) 42

42
(senior tag)

A3, A5, A7, A8,A9 már a t.km se tudja követni a Samu telefonok evolúcióját. Aztán ott J sorozat. Az is egy káosz.

Viszlát, és kösz a halakat!

(#16) darvinya

darvinya
(Jómunkásember)

Hát ez tényleg mikrobi lett. :D

Xiaomi MI A1 v8.1 Piros…végre nem néznek temetkezési vállalkozónak!

(#17) GeryFlash

GeryFlash
(PH! addikt)

200 ezerért komolyan nem fért bele egy S710 :U De legalább 162 milli hosszú :C

Több mindent, kevesebb semmit!

(#18) aelod válasza GreatL (#13) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Galaxy A9, 1 kamera értelmes méretű szenzorral vs. Glalaxy A9 the first 4 camera phone

Melyik nyom nagyobbat a bs marketing mérlegén? ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#19) Ghard válasza GeryFlash (#3) üzenetére

Ghard
(őstag)

Igazából a Lumia 1020 óta :)

:))

(#20) kbyte1024 válasza GeryFlash (#17) üzenetére

kbyte1024
(PH! addikt)

jaja én is megnéztem mégegyszetr a Soc-ot....mondom mííííí??? frankón 2kiló a teló ilyen speccel?? :DD

(#21) Rothmanakos

Rothmanakos
(tag)

Ejjjjj, de ronda az a hátlap!! Az előlap meg kb olyan "tizenkettőegytucat" design. És még nagyon drága is, és még nem is hinném, hogy jobb a Note 9-nél a kamera.

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#22) Kokzor

Kokzor
(tag)

Bakker. Snapi 660-ért 200.000 Ft? Értem én, hogy első 4 hátlapi kamerás Samsung, de ez kicsit túlzás.

[ Szerkesztve ]

(#23) Rayyy

Rayyy
(senior tag)

...Közben megjelent az A18-as képe is egy belső csatorna jóvoltából...

[ Szerkesztve ]

--- >>>> Motion Designer, jelentkezz nálam, ha kell munka! (AE, 3dsMax) <<<< --- A csapból tiszta víz folyik.

(#24) Dare2Live

Dare2Live
(PH! nagyúr)

Mire boltba lesz S9 is belefér S9be.

Nekem amúgy bejön a 12, 2x, 5xmmes fokusztáv de az ára főleg snapi 660al röhely. 200kba egy 710 nem fért volna bele?

A dohányzás se káros, sok nagyapa, dédapa száritott diófa levelet tekert újság papírba, és azt szívta. Mégse a tüdőrák vitte el őket sok esetben. by k.feri80

(#25) Polarstar válasza Rayyy (#23) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Hát nem kicsit beteg a kép!! :DDD :DDD

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#26) Dare2Live válasza Kokzor (#22) üzenetére

Dare2Live
(PH! nagyúr)

Röhely, hogy 200kba nem fér bele egy 710.

A dohányzás se káros, sok nagyapa, dédapa száritott diófa levelet tekert újság papírba, és azt szívta. Mégse a tüdőrák vitte el őket sok esetben. by k.feri80

(#27) csiki_92 válasza 42 (#15) üzenetére

csiki_92
(senior tag)

Az A6-ot ki ne felejtsd. :D

(#28) RetepNyaraB

RetepNyaraB
(PH! kedvence)

A márkanév eladja simán, mindegy milyen árat tesznek rá.
A négy kamera minden felhasználást lefed (főleg, ha van benne raw támogatás; anélkül félkarú törpe), amit egyetlen mobil lencsével képtelenség lenne megoldani, hiába a kacagás.
Rondának ronda, de legalább nincs noccs.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#29) fornettisuti

fornettisuti
(PH! addikt)

Középkategóriás készülék, felsőkategóriás ár, tiszta Blackberry.

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#30) aelod válasza RetepNyaraB (#28) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

A teszt képekre majd kíváncsi lennék mondjuk.. :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#31) adlersson

adlersson
(tag)
LOGOUT blog

Mondjuk ha nagyon fotózni akarok, akkor ennek az árából inkább veszek egy D3400 kitet, meg valami random Xiaomit.

Jó, a random Xiaomi képminősége valószínűleg nem mérhető az A9-hez (jobb esetben), de legalább ha igényem támad a minőségre, akkor nem fullad teljesen kudarcba a dolog amiatt, hogy csak egy mobilom van.

ㄅㄨˋ ㄆㄚˋ ㄇㄢˋ , ㄐㄧㄡˋ ㄆㄚˋ ㄊㄧㄥˊ 。

(#32) RetepNyaraB válasza aelod (#30) üzenetére

RetepNyaraB
(PH! kedvence)

Persze, hogy. A 120 fok nagylátószög pl. elég jó, az LG szépen lejjebb vette már sajnos. A 2x optikai zoom is jók hangzik. A Samu tud jó telefonos kamerákat gyártani, sokat bizonyította. Legjobb persze a raw támogatás, ha minőséget akarsz. Az emberek 99%-a nem akar.

(#31) adlersson@ nekem ugyan csak egy régi Fuji bridge van (f100fs), amely a maga korában egyáltalán nem volt rossz gép. Idei volt az első nyaralásom, hogy elő sem vettem, hanem a V20 fotózott végig, rawban. Persze a teleobi hiányzott, de amúgy nem. Nekem megéri, hogy ne cipeljek egy plusz táskát magammal, akkor is, ha legfeljebb idén nem nyerek fotópáylázatot :DD

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#33) kdavid94 válasza GreatL (#13) üzenetére

kdavid94
(őstag)

Akkor nem lehetne vele zoom-olni és széles látószögben fényképezni.

(#34) ghiottone

ghiottone
(PH! kedvence)

még nem végleges a szoftver, de eddig nem túl meggyőző a kamerák teljesítménye

Moto Z2 Force -- 20 EUR kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/jcrem7

(#35) zazenke válasza RetepNyaraB (#32) üzenetére

zazenke
(senior tag)

200 ért OIS van benne ? ami alap lenne ebbe a kategóriába ? Nem valószínű az marad az s szériába . Ez mindent tud csak az alapokat nem

(#36) pepe792 válasza adlersson (#31) üzenetére

pepe792
(újonc)

És a D3400-al egyből át is tudod küldeni a telóra képeket.

[ Szerkesztve ]

(#37) zazenke válasza ghiottone (#34) üzenetére

zazenke
(senior tag)

jó kis életlen képek és remegős videók

(#38) RetepNyaraB válasza zazenke (#35) üzenetére

RetepNyaraB
(PH! kedvence)

A Pixel is elég jól helyt áll OIS nélkül (bár nem azt mondom, hogy ne szégyelljék magukat a koreaiak). Valamint rühellem a Samsung szagát is, én aztán nem hájpolom fel őket.
Csak a négykamera vs. egy rendes lencse kérdéskörhöz beszééltem hozzá :)

(#39) kengyel

kengyel
(PH! nagyúr)

Vajon, mit tudhat a 4-kamera ? Feketében nekem tetszik !

(#40) Dare2Live válasza adlersson (#31) üzenetére

Dare2Live
(PH! nagyúr)

fene akar mindig egy D3400et cipelni, de mobil mindig nálad. Ez a lényeg. Hiába van D600am a gyerek képek 80% mobillal készül. Igen minőségre... annyira elveri a D600 a mobil hogy uristen, de ha ott a pillanatban nincs kéznél cseszheted.

(#41) Drp81

Drp81
(tag)

Kíváncsi vagyok, hogy hogyan teljesít majd a gyakorlatban, vagy csak sok (4) hűhó semmiért...

(#42) fairi válasza kengyel (#39) üzenetére

fairi
(őstag)

Van egy extrém nagylátószög, van egy 28 mm főkamera és van egy 50 mm "2x zoom" kamera.
Extrém nagylátó eddig LG-kben volt, 50 mm iphone óta divat.

A negyedik meg a bokeh szimulációban fog segíteni (elvileg).

(#43) skitter válasza Dare2Live (#40) üzenetére

skitter
(senior tag)

Jogos, mondjuk a kislányomról a legjobb képeket ettől függetlenül én is a D5100-zal lőttem, nem az 5s-sel.

Az ember már nyugodtan idegeskedni se tud.

(#44) adlersson válasza Dare2Live (#40) üzenetére

adlersson
(tag)
LOGOUT blog

Gondoltam, hogy az ütőkártya a "súly" meg, hogy "nem lehet egyből áttenni telefonra" (egyébként erre van OTG, WiFi, NFC, Eye-Fi (amíg le nem lőtték)) lesz, ezért írtam, hogy ÉS egy random, olcsóbb teló. Gyereket, kutyát, macskát, tahó kínai turistát ugyanúgy lehet fotózni / videózni, cserébe lesz egy relatíve normális felszerelésed, ha már fotós igényeid vannak.

ㄅㄨˋ ㄆㄚˋ ㄇㄢˋ , ㄐㄧㄡˋ ㄆㄚˋ ㄊㄧㄥˊ 。

(#45) r4z

r4z
(Ármester)

A nyolckameras Galaxy Spider mikor erkezik?

I don't like people. I like psytrance, sex and pizza, in that order. | iPhone 6S | MacBook Pro 13" 2015 | R1600, 16GB, GTX1070 @ 1080p75 | Xpenology NAS

(#46) Teo. válasza Ghard (#19) üzenetére

Teo.
(tag)

Vagy még inkàbb a 808 óta :D

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5 ThinkPadT500

(#47) Skynet258 válasza r4z (#45) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Ezt a helyedbe most gyorsan levédetném :DDD

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#48) modulus válasza adlersson (#44) üzenetére

modulus
(fanatikus tag)

Nem a súly és az adatátvitel a lényeg, hanem hogy a mobil szinte mindig nálad van, a fényképezőgép meg nem. Ez általánosságban igaz, és így a fotók nagy részét telefonnal készítik az emberek hiába van fényképezőjük is.
Úgyhogy egy erős kamerás mobil, és mellé egy fényképezőgép. Ha minőségi fotót is akar készíteni.

(#49) kengyel válasza fairi (#42) üzenetére

kengyel
(PH! nagyúr)

Ez eddig oké. De majd a gyakorlatban mit fog tudni, ez itt a kérdés.

(#50) Dare2Live válasza modulus (#48) üzenetére

Dare2Live
(PH! nagyúr)

Én is pont ezt látom.

Kell egy kamerában erős mobil. Van jópár piacon. Jövőre már tömve lesz a piac olyan készülékekkel amik nem csak türhető fényképet készítenek, van bennük ois... de fokusztáv is változtatható. pl 12-28-55mm Ez egy újabb komoly előrelépés.

És kell egy komoly fényképezőgép. Mert amikor viszed annyira agyonveri képminőségben, fotózásban a csúcs fotós mobilt, hogy fáj.

ennél jobb megoldás nincs. Majd ha fényképezésben tudja egy mobil amit egy nagygép ami nem mostanában lesz akkor pedig a nagygép se fog kelleni.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.