Hirdetés

2019. március 23., szombat

Gyorskeresés

(#1) Analog79

Analog79
(lelkes újonc)

Kipróbálnám… :)

" Rövid az élet, hosszú a sír, mindenki játszon, amennyit bír "

(#2) antikomcsi

antikomcsi
(PH! kedvence)

Soha nem kedveltem az efféle játékokat, így felőlem ugrálhat ott bárki, de ettől függetlenül szerintem Negan fizimiskája elég szarul sikerült.

(#3) myckey válasza antikomcsi (#2) üzenetére

myckey
(PH! addikt)

Az oszt igen :DD
megaszondtad a frankót

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! kedvence)

Predator nem lesz benne? Pikachu?

(#5) GreatL válasza Fitzgerald (#4) üzenetére

GreatL
(fanatikus tag)

Ezért jöttem ide én is. Utálom a vendég-karaktereket, főleg a mostani verekedős játékokban, amikben már alapból annyi karakter van ami teljesen felesleges. Az ember ilyenkor visszasírja a nyolcemberes SF2-t.

i7-4790K | Giga RTX 2080 Ti WF OC | Xiaomi Redmi Note 3 Pro

(#6) GodGamer5 válasza GreatL (#5) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

+1
Azért egy Predator jöhetne még. :)

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#7) orion1025 válasza GreatL (#5) üzenetére

orion1025
(őstag)
LOGOUT blog

Régenmindenjobbvót!!44!!4 ;] Én mindig is utáltam a verekedős játékokat, de amióta bele tuszkolták ezeket az aktuális "sztárokat", még haverokkal sem vagyok képes néha bohóckodni.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#8) Fitzgerald válasza GreatL (#5) üzenetére

Fitzgerald
(PH! kedvence)

Én az össze nem illő crossover baromságoktól irtózom leginkább. Geralt of Rivia a Soul Calibur-ben, stb. :U
Ezeknek az egyetlen célja nyilvánvalóan az eladások növelése, az meg teljesen mindegy, hogy mekkora adag tejfölös-töltött káposztás-hányásos cringe-worthy faszságot kell álmodni a dolog köré, a lényeg hogy bekerüljön valami népszerű karakter valamelyik jól menő franchise-ból, mert az meglökheti az eladásokat.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.