Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Emericus Max #24 üzenetére

    Én értem amit írsz, de egyszerűen nem tudhatod, hogy kivették-e a készülék árából a tápegység árát, legyen az az ő beszerzési, vagy eladási áruk. 3-4-500.000Ft értékű eszközökről beszélünk..Amennyivel többet tudnak, annyival többe is kerülnek. Nem tudom mennyi egy tápegység eladási ára, olyan 5-6.000Ft-ra saccolom. Ez egy félmilliós telefonnál szemmel látható összeg?

    Egyébként nyugodtan nézheted az én példámat, még ha személyeskedésnek is vetted. A telefonomhoz nem járt töltő, én pedig környezettudatosságból nem vettem hozzá, hanem ott van a több éves töltőpad az asztalomon, azzal töltöm. Az előző iPhone-om Lightning-USB kábele 5 éves, semmi baja, gond nélkül működik az autóban, azon keresztül megy a CarPlay és közben tölti a telefont. Amire egyébként semmi szükség nem lenne, mert gond nélkül kibírja a napot. Ha az irodában mégis rászorulna a töltésre, akkor sincs gond, itt is van egy kábel. Ez bizonyítja, hogy az elmélet gyakorlatban is tud működni, csak akarni kell és a többség nem akar.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák