Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SidCorky

    senior tag

    Ennyiért ez a legtöbb, mi adható? ;] Ennek így tényleg nem sok értelme van, ha még jól működne a Bluetooth és nem lenne ennyire gagyi építés (amit már elvárna az ember ennyi pénzért úgy, hogy egy ekkora cég adja hozzá a nevét), még jó is lenne nosztalgiázni.

    Egyébként az elmúlt hónapokban elkapott, hogy én akarok egy Walkmant, tökre örülnék, ha mondjuk a Sony legalább 1-2 komolyabb modellt visszahozna, nyilván nem olyan árkategóriában, mintha most lenne újdonság. Én ebből a korszakból kimaradtam, már discmant kaptam először, ilyen 8-9 évesen, aztán jöttek az mp3 lejátszók, és tudom, hogy a kazikkal csak a nyűg van, nem tartósak, hülye, aki most pénzt adna ezért, tényleg kényelmes az óráról vezérelni a netes streamet a vezeték nélküli fülesre, de én simán vennék egy jobb minőségű Walkmant, jackes fejhallgatót meg néhány pop-punk kazit és csapatnám a metrón. :D Sajna használtan sem egyszerű beszerezni ezeket, a legtöbb hibás, reménytelennek tűnik egy tényleg jó darab, nem kokaináron. :(

    Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

Új hozzászólás Aktív témák