Hirdetés

2018. december 13., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Nem csak a Honor, a Huawei is jó árakon volt és biztos vagyok abban, hogy jól fogytak.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#2) MikeWazowski válasza janeszgol (#1) üzenetére

MikeWazowski
(senior tag)

+1

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#3) Hopkins95

Hopkins95
(senior tag)

Annyira jól fogyott, hogy a tesómnak november 10-én aliexpressről rendelt Honor Play Cool Black még mindig várat magára(ellenben Cool Red-et már tudtak volna küldeni), s ahogy látom, a rendelési oldalról is levették a fekete verziót.

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ i5-3300 - INNO3D GeForce GTX 1050 Ti X2 \\ Playstation 4 Slim

(#4) judas13

judas13
(őstag)

Kérdés csak az, hogy milyen előző eladási számokról ugrottak is ekkorát a különböző helyeken most. De bárhogyan is volt, tisztes eredmény ez a Huawei "kistesójától" nem kicsit nagyon.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD. iPhone 6S

(#5) NPeete

NPeete
(tag)

Hát, ha a cseheknél is olyan akció volt az alzán a Honor 10-re mint nálunk, akkor megértem, arra a dealre még én is lecsaptam

(#6) 7Heads Drago

7Heads Drago
(PH! addikt)

Nah akkor lesz mire verni a mellényt a usereknek.
Az Apple sehol se lesz a negyed éves adatokban.

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#7) ates válasza 7Heads Drago (#6) üzenetére

ates
(tag)

Ne hamarkodd el ezt a kijelentést. Állitólag a Huawei powerbankja is jól fogyott. :DD

(#8) gproject

gproject
(fanatikus tag)

Jo akciok voltak valoban. Itt a honor 9 lite 119£ volt. En hulye nem vettem, pedig az oregemnek jo lett volna karacsonyra.
Huawei p20 litehoz is jo akciok voltak. Pl a Huawei watch 2 bt-vel, asszem 300£-ra jott ki.

[ Szerkesztve ]

Huawei p20, HP 14 Chromebook, Acer 15 Chrombook, Acer 14 Chromebook, Nvidia Shield TV

(#9) Ance válasza gproject (#8) üzenetére

Ance
(őstag)

A németen 128 € volt. Az még jobb ár. Abból kapott az asszony.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.