Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tool

    tag

    válasz Varázslóó #44 üzenetére

    Tévedésben vagy. Ha komolyan Fps játék, akkor mindenképpen TN. Nekem is 240Hz- es van és ami nagyon fontos alacsony az input lag. Az IPS a kompromisszum, az nem. A színekkel semmi baj, nem aluról, felülről, oldalról nézem, hanem milyen meglepő középről. Csodálatos képe van onnan, eszméletlen hova fejlődtek ezek a monitorok. Egyébként gratulálhatsz, mert QC- ban magas részletesség mellett gtx 1080mellett tudja a 240-et. Egy jó i7-es kell alá.
    Szerintem azok a hülyék, akik 4K 144hz-ről álmodoznak, csak kiváncsi lennék mivel hajtják majd ki.
    Mielőtt egyoldalúsággal vádolnál, van egy prémium VA paneles monitoromon is, sajnos PS is bejátszik néha, így semmikor sem kell kompromisszumot kötnöm, mert cél hardvert használok mindenhez. Egyébként a VA panelek annyira magas az input lagja (45ms), hogy fps-ek játszhatatlanok rajta. De hát ugye nem erre találták ki. Kompromisszum mentes univerzális monitor nincs, a hozzãm hasonló esetekben a 2 monitoron megoldás az üdvözítő, csak hely kell hozzá... és nem feltétlenül kellett az egekbe szállni az árakkal, mert a VA panelest töredékáron vettem használtan, mert újkorában szinte megfizethetetlen volt.

Új hozzászólás Aktív témák