Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    válasz Varázslóó #46 üzenetére

    Olyan hévvel rontottál nekem fentebb, mintha nagyon durván megsértettelek volna. Ha ez így van elnézést kérek, de az biztos hogy alacsonyabb rendbe sorolom a "csak 60 fps legyen meg a single player játékban 4Kban very ultrán" játékosokat. Azt hogy miért alantasabb ez a fajta játékos - bár szerintem a játékos elnevezés ezekre az emberekre sértően magasztos, lévén ha csak magával játszik az lehet hogy már recska, de messze nem szex - mi sem bizonyítja jobban, mint az hogy egy RX 580-ast beskatujázol és megbélyegzel, mint '60 fps-es kártya'. Jól vagy ember? Elmondom neked, hogy van élet a 4K ultrahigh alatt is. Nem kell mindig mindent a maxra tolni. A folyamatos játékmenet egyébként is sokkal kielégítőbb, mint a laggos "gyönyörű kép". Ez a gyönyörű is eléggé kérdéses egyébként, sok játékban a csúcsra tolt beállítások csak homályos maszlaggá teszik a képet, ahelyett hogy szépítenék. A kártyámra visszatérve pedig csak annyit, hogy az összes esportos játékban 240 fps elérhető vele, minden csak beállítás kérdése.

    Eleve nem is értem hogy jössz egy erősen esportos jellegű 240Hzes fullHD-s monitor alá ilyen 4K ultra high példákkal. El vagy tévedve teljesen...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák