Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Vladi #26 üzenetére

    hihi ( :
    szép dolog is a naivság
    ma kaptam meg úgy ezredik alkalommal burkoltan hogy hülye vagyok, mert figyelek a fogyasztásra az eszközöknél, nem akarom semminek kinyomni' a szemit, inkább veszek drágábban kevesebbet fogyasztó dolgot
    és nem a villanyszámla miatt, az is szám ít, de a sor végén van, első az h így is feszegetjük a határokat, akkor legalább próbáljuk magunkat visszafogni olyan területeken ahol különösebb gondot nem jelent
    sajnos az emberek 90-95%-a azzal érvel, hogy de mit számít az hogy az ő gépe x vagy 2x fogyasztást produkál? dejszen' sokkal nagyobb fogyasztók vannak, gyárak ez az amaz
    oké, csak amikor 1, 2, 3-4-5 mrd ember gondolkozik így, lehet számolgatni mennyit jelent az "én gépem mit számít" süketség
    és végtelenségig lehetne sorolni a példákat
    ha ennek vége, újfent nem fog belőle tanulni a nagy emberiség, mert a gdpr és a végtelen hülyeség lesz újra az atyaúristen'...sajnos :)
    de! egyszer mindenképp kihalunk ha nem lesz gyökeres változtatás - bár valszeg' már akkor is késő -, ha nem vírus miatt, akkor mert lakhatatlan lesz a sárgolyó áldásos tevékenységeinknek hála

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák