Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz llax #7 üzenetére

    Maradjunk annyiban, hogy Európában nem sok olyan vadászkastély van, ahová nem jut el a net. Nem tudom, konkrétan hol dolgozik a rokonod, itt van pl az O2 lefedettség. Amennyire meg a humanoid populáció lelakta ezt a bolygót, nem is baj, hogy legalább a netfüggő rész nem özönli el ezeket a még többé-kevésbbé érintetlen részeket.

    Pont ugyanezt a vitát folytattam le egy angol ismerőssel útépítés témakörben. Egészen biztos, hogy az a jó, ha az utolsó m2-t is belakjuk, lebetonozzuk? Az unokáink nem fogják számonkérni rajtunk az extra infrastruktúrát, mivel nem szaporisztán lévén alapból kevesebben lesznek és időközben úgyis annyit halad előre a technológia, h semmi szükség nem lesz erre a cirkuszra. A szétb.szott természetet viszont már én most számonkérem az előző 2 generáción.

    Egyébként folyamatosan fejlett világbeli, "fizetőképes" okokkal jösz. Nem arról szólt a dolog eredetileg, hogy "felemeljük" a "csóró Afrikát" az égből jövő igével nettel? ("Greater good") Azért ne kelljen már féltucat műholdat pályára állítani csak azért, hogy 500, különböző k-német vadászkastélyban dolgozó munkaerő netflixezhessen.

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Új hozzászólás Aktív témák