Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz 8th #3 üzenetére

    kb hasonló idősek lehetünk és nekem is hasonló emlékeim vannak :K még 20éve is átlag decemberi reggel úgy indult, hogy beöltöztem majd kimentem ellapátolni a havat... hazaérve újra... meg a falunkban volt egy lövészdomb, ami egy kb 5méter magas bucka volt: oda járt ki minden nap a fél falu szánkózni... most 2-3hónapja vettünk a gyereknek egy szánkót és még csak ki sem bontottuk... már agyalunk, hogy jövő karácsonyra ki kellene venni valahol egy vadászházat hegyek közt, ahol esélyes a hó, lehet szánkózni és visszajön valami a téli/ünnepi hangulatból

    az utolsó durvább tél emlékeim szerint 2002/2003 közt volt: évfolyamtársak egyik nap pesten ragadtak, úgy beálltak az utak és 80km-re lakó exbarátnőm is parázott, amikor elindultam hozzá busszal... rémlik, hogy akkor ilyen -26 fokos hidegek is voltak, mert egyszer tőle hazafelé várt rám 5km séta, amikor szó szerint kb félúton már kezdett megfagyni a nadrág szára :DDD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák