Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz erdoke #30 üzenetére

    egyszerűen modernebb a rendszer. kézzel sokkal könnyebben kezelhető, szebb, gyorsabb, nem olyan erőforrásigényes, és mellette a legtöbb dolog eddig megvan benne, ami wimo-ban, a többiről még nem tudunk sokat.
    egyébként benne vannak olyan ötletek (mint pl a felülről lehúzható értesítési sáv), amiket én beletettem volna egy rendszerbe, ha engem kérdeznek. jobban rendszerezettnek és modernebbnek tűnik így egy ekkora bemutató alapján, bár vannak még kétségkívül hibái.
    egyébként az amit írtam egy teljesen szubjektív értékelés a részemről, nem egy isteni kinyilatkoztatás.

    de egyébként te is mondhatnál pár érvet, hogy miért ne lehetne jobb egy wimo-nál... nem mondtam, hogy ez az ultimate üzleti rendszer (az a BB), de multimédiára (és így a HTC multimédiás gépeire) szerintem jobb választás lenne.

    Morden24: ugyan, manapság már a mosógép is szinkronizál outlookkal :) amúgy tudom, hogy ez mekkora nagy elvárás, de elég rossz, hogy nincs nagyon választási lehetőség. ezért hódít a MS, mert mindenkinél csak windows meg outlook létezik.
    a szoftverekről igazad van, de jelenleg még nincs is (hivatalosan) elérhető Androidos mobil nálunk, mire lesz, szerintem lesznek szoftverek is. de ez azon is múlik mennyi olyan készülék jelenik meg, ami használja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák