Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Velocity

    aktív tag

    Én ezt nem értem... 2008 év végén járunk, tulajdonképpen bármit meg lehet csinélni, amit elképzel az ember. Pl semmi akadálya nem lenne egy Nokia Aeon-nak vagy ilyesmi. Szóval ami nálam kiveri a biztosítékot, miért nem tudnak kijönni a gyártók egy olyan telefonnal, ami külsőre és belsőre is jó. Tudom, a szépség szubjektív, de ne egy fekete műanyagszappan legyen már az irány. Az évek során annyi jobbnál jobb telo tervet láthattunk már, és mégis, a legtöbb új készülék (tisztelet a kivételnek) dögunalmas és/vagy az anyaghasználattal és/vagy a minőséggel van baj. Szóval nem értem...

    Egyébként nemtudom ki hogy van vele, én annyira nem estem hanyatt a szoftvertől. Mindegy is, mert ebben a touch témában nem vagyok otthon, nemtudom mi számít gyorsnak, használhatónak stb, de ez így eddig kevés ahhoz hogy lenyűgöződjek. Tutifix hogy nem vennék ilyen telefont.

    A másik oldal design szempontjából a szoftveres kezelőfelület. Neten pl annyi jobbnál jobb free ikon van hogy hihetetlen, azokat is csinálja valaki. Nemigaz, hogy nem tudnak találni egy olyan grafikust, aki szép, látványos stb ikonokat rajzol...

    Mindegy, engem nem győzött meg ez a telefon. Annak viszont kétségkívül örülök, hogy van egy új, jól fejleszthető szoftver. Remélem hamarosan elkezdenek kijönni azok a telók is, amik már nem egy szolgáltató elképzeléseinek felel meg hanem az emberekének is (bl bluetooth dolog). Egy biztos: ismervén a Google-t, rövid időn belül ugrásszerűen fog fejlődni a sw, és remélem, végre a telefongyártók is felnőnek készülék téren. Igazából most szinte a legtöbb telefon (ismételten tisztelet a kivételnek) kategóriáján belül 12 = egy tucat...

    Kiváncsi leszek hova jutunk, mert ez a G1 formailag nem hoz többet mint egy ezeréves Ericsson GH198... unalmas, semmitmondó, csúnya. Legalábbis az én szemszögemből... és biztos drága is.

    Egyébként még amit hozzáfűznék:
    A teszt szerintem is tényleg jó lett (mint mindig :)) ) és kiváncsian várom a NAT-ot (Nagy Android Teszt) :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

Új hozzászólás Aktív témák