Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Everman

    addikt

    "És tényleg jópofa a multitouch tapipad, baromi sok dolgot meg lehet vele csinálni, de speciel a drag&drop irtózatosan turha, márpedig nekem az is kell."

    Mi a probléma vele? Igaz én régebbi touchpades gépet használok, de nem igen volt probléma vele (igazából semmi eltérés nincs a PC-s megoldáshoz képest) persze nem tudom, hogy az új megoldásoknál mit változtathattak.

    "Pofonegyszerű, behúzod a négyszöget, ahová kell, elengeded és meg van vágva a kép. De ha elcseszed, akkor helló, mert nincs olyan, hogy "save as...", hanem vidáman, röhögve, külön kérdés nélkül felülírja az eredeti képet."

    Az iPhoto nondesktruktív képszerkesztő, vagyis soha nem nyúl az eredeti képhez, ezért nincs Save As, bármit csinálhatsz, bármikor visszatérhetsz az eredetihez, jobb gomb a képen és Revert to Original.

    "De az iMovie szerintem annyira hasznos a videóvágáshoz, mint a Nokia telefonokban levő built-in cucc, rárak egy effektet, ennyit tud, vagy legalábbis eddig nem jöttem rá semmi egyébre."

    Mik azok a funkciók amiket nem találsz?
    PC-n melyik ingyenes vágóprogramot használtad?

    "Persze pont arról szól ez az egész blog, hogy hogyan nem ülök vissza, úgyhogy meg fogok küzdeni a felsorolt parákkal, lesz pár küzdelmes hetem és nem látom a végkimenetelt."

    Sok év Windowsos beidegződés után nem olyan egyszerű az átállás, mert sok minden teljesen más elképzelés szerint működik, de érdemes próbálkozni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák