Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz ghiottone #8 üzenetére

    Hát igen, az is érdekes volt, hogy a kamerát a 4K60 tudásával egy kvázi statikus tájon mutatták be, ahol látványosak a színek, de semmi nem történik. Szemben az Apple bemutatóval, ahol ilyen terepjáróból kihajolva szavannán száguldozós videó volt. Lehet persze csak más stílusú marketing anyag, de egyből az ugrott be, hogy nem bírja a gyors jeleneteket az AI...?

    mad823: Azt néztem amúgy, hogy ha már kiírták mindenkinek a neve mellé a személyes névmását, akkor vajon van-e valaki, aki nem triviálisat használ, de nem volt. Annyira úgy látszik azért nem nyitott a cég. Gondolom ezt is amiatt kell, mert mostanában elég sok negatív hír volt velük kapcsolatban, hogy mennyire nem jó ott dolgozni meg milyen toxikus lett a céges kultúrájuk.

    nozs23: Azt említették meg a SOC-vel kapcsolatban, hogy nem a benchmarkok számítanak, hanem hogy valós alkalmazásokban mit tud, mert hiába egy magas teszteredmény, ha csak magas fogyasztással jár és nem látod más hasznát. Ami amúgy jól hangzik, de egyben borítékolható, hogy nem pörgetik olyan órajelen a magokat, hogy rekordokat döntsön (ami melegedés szempontból valószínűleg ideális lesz).

    Kár, hogy ilyen nagy lett mindkettő, pedig reménykedtem :( 75mm széles a kisebbik, az tokkal együtt már nekem túl nagy lenne, kényelmetlen használni. Ha 72-be belefér, akkor még oké. Ráadásul 204g :U

Új hozzászólás Aktív témák