Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Newman]

    tag

    válasz Balu77 #28 üzenetére

    Nagy magyar tulajdonú, tőzsdén jegyzett vállalatnál voltam presales-ben és mondtak nekem olyat, hogy az SSD alapú központi tároló az nem megbízható. 200TB 4U-ban az veszélyes. Mondom szerintem is mert annyit 2U-ba lazán beletesznek ma már :DDD

    A fentebb is említett "munkaállomásba csak HDD-t veszünk" ember pedig azóta is regnál, de az egy másik vállalat. Még EDS/HP-s koromban valaki kiszámolta - rendesen volt rá egy projekt - hogyha 10000 irodista a reggeli gépindítása 5 perccel rövidebb az SSD miatt, akkor az naponta 50000 perc és az X pénz a termelékenységre vetítve. Nem tudok vitatkozni.

    A DAT-ra mentés az kemény :D LTO-van azért már, ahol kell. És sok helyen kell, de környezetemben inkább már csak duplikátumokat és hosszútávú megőrzési idő mellett használják. Ransomware ellen költséghatékony és bombabiztos tud lenni :D

    XPS kapcsán személy szerint én is beszívtam. Sima alap 9310-es Dell-t néztem ki és azt mondták rá, hogy azt szállítani belátható időn belül nem fogják (CHS).

    [ Szerkesztve ]

    VCIX-DCV,VCIX-NV,vExpert,vExpert Pro,vExpert NSX,VMCA - newman.cloud

Új hozzászólás Aktív témák