Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapo83

    aktív tag

    Ennek szerintem van jövője még ha a Hi-End csoda okosórákat bukásnak illetve kifulladt vonalnak is tartom.

    A szolid, megfizethető és hasznos funkciókkal bíró kütyüket szeretem.

    Én annak örülnék ha ebbe az irányba történne az elmozdulás.

    A design meg ezeknél pillanatok alatt átszabható ha megvan a hardveres alap szóval szerintem ezzel sem lesz gond vagy ha túléli a vonal a kezdeti időszakot akkor kínálat is lesz bőven. Ha pedig árban is maradnak ezen a szinten akkor vehetsz egy menőt bulizni, egy szolidat munkába és egy pinket a párodnak :P

    A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

  • Csapo83

    aktív tag

    válasz #16820480 #14 üzenetére

    Szerintem mivel megvan az igény ezekre és a normálisabb minőségre is itt is azt fogjuk látni mint a mobiloknál.

    Régen kiröhögtük a kínai telefonutánzatokat, gyakorlatilag csak klónokat csináltak semmi értékelhető normális cuccot sem tudtak letenni az asztalra és nézd meg most! A nagy márkákat egyre jobban szorongatják minőségben, tudásban és innovációban is.

    Nem is baj ha erre a piacra is elkezdenek lépni valamit. Mivel kínában rengeteg a gyártó így úgy is versenybe kezdenek egymással ha már telítődött egy kicsit a piac és ezzel mi meg csak jól járunk. Figyeld meg hogy egyből nem százezrekben fogják mérni az okosórákat, karkötőket, bugyikat ha már 5-10 cég kínál hasonló terméket ( mert a technológia kb adott, csak a komponensek összeállítása változik javarészt ).

    A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

Új hozzászólás Aktív témák