Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Nálam ott bukik ki,hogy hangyaf..sznyi kijelző,és nincs caller ID/üzenet szöveg olvasás.Márpedig szerintem egy átlagos júzernek fontosabb,ki keresi,és mit üzentek(Messengeren is...),mint hogy agyontrackingolja magát.
    Annak jó lehet,aki csak sportra megveszi,de erre,ennyiért van komolyabb,és ha a sporton kívül másik normálisabb/nemokos órát hord,még az akksi se gond.
    Mondjuk én már 3.éve ragaszkodom az "ősi" Gear 1-esemhez...beépített autofókuszos 2MPX JÓMINŐSÉGŰ kamera,OLED kijelző,1 hét üzemidő,mindent kitesz szövegestől.Sportra csak lépést számlál/kalória/táv,pont elég is nekem,nem vagyok híve a túlmonitorozásnak.És elegáns.Azóta se találtam méltó utódját...ilyen vicckarperecet meg nem vennék.Főleg amíg ott tartanak ezek,hogy IP67.Majd ha tényleg vihetem úszni/medencébe,veszek valami másodlagos órát nedvessportra/állatkodni,amit legalább a víztől-kosztól nem kell félteni.
    Amúgyis jobb kivárni,míg nyárra,a sportszezonra kijön még 2-3 generációnyi ezekből.Azért annyira halad a technika,hogy mire Kínából valami megjönne hónap alatt,már ugyanannyiért van jobb,okosabb,stb.Nomeg még hiányzik a középkategória okosórákból,csak vicckarperecek meg 70rongy+os csodák vannak.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák