Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Tikakukac #40 üzenetére

    félreérted, nem a csinálhatná szón van a hangsúly, hanem másképp kellene csinálni, ugyanúgy, ahogy szépen elbújnak gyorshajtókat várni az illetékesek, és valóban 3 tekes legyen testőrségnek, vagy valami combosabb emberkékből álló hátvéd, mindegyik utcai ruhában, akiknek semmi más dolga nem lenne, csak a szemetelőket levadászni és pénzbírságokat osztani
    senkinek nem sérülne semmilyen joga, humánus lenne, hatékony lenne, visszatartó erővel bírna egy idő után
    de! tojik rá az a "brigád", akiknek ezt hatalmában állna megvalósítani, ott vagyunk megint a nemtörődömségnél
    gyakorlatilag valóban nem kerülne az államnak semmilyen plusz költségébe, megkeresnék a bírságolók szépen a havibetevőt' 1-2 nap alatt :) nyilván nem korrupt, zsebre dolgozó emberkékkel lehetne ezt megoldani, de nagy eséllyel még önként jelentkezők is lennének, én is mennék náhány napra ( : a "hátvéd" meg legyen hivatásos testületi tag , oszt' ennyi

    Cathfaern
    majdnem mondtam egy csúnyát' :d
    aranyapám, ides' tesvirem', áruld már el nekem, te mo-n laksz?
    tikával versenyeznénk, melyikünk tud többet bírságolni egy óra alatt, egy nap alatt 200 meglesz, esetleg 300?
    nemondassál' már velem csúnyát, de komolyan

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák