Hirdetés

  • Mégis megjelenik Switch-re a Deliver Us the Moon

    gp Közel négy évvel a hibrid konzolora szánt változat elkaszálása után a készítők úgy döntöttek, hogy mégis megjelenik a Switch verzió.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • mbazsi

    tag

    válasz #30610944 #13 üzenetére

    A kritikát az akkumulátorra vonatkozóan nem annyira értem. Én iPhone 7-et használok, elég visszafogottan, nem játszok, viszont viszonylag sokat olvasgatok rajta, és nem igazán érzem kevésnek. 30-40%-al teszem fel tölteni este. Az igaz, hogy konkrétan minden nap tölteni kell, bár azért azt gondolom hogy ez nem újdonság, 10 éve az okostelefonok nagy részét minden nap tölteni kell. Nyilván én is tudom, hogy az utóbbi években azért már nem ritka az a telefon ami 2 napot, vagy visszafogott használattal többet is elketyeg, bár azoknak a mérete is kivétel nélkül jóval nagyobb. Ennek a telefonnak a célcsoportjánál ez a méretbeli többlet pedig nem előny, inkább hátrány. Szerintem aki ezt választja az azért tisztában van ezzel a kompromisszummal.

    Ha kisebb telefont szeretnék akkor kevesebb lesz benne a hely. Ha a csökkenő térfogat mellett semmi belső komponensről nem akarok lemondani (mint hangszóró, kamera, képernyő ...) akkor az egyetlen komponens aminek a térfogatából el lehet venni az praktikusan az akkumulátor.

    Mindemellett értem, hogy a mai technológia megengedne nagyobb energiasűrűségű telepet, illetve kisebb belső komponenseket a telefonba, viszont ahogy a korábbi hozzászólásomban említettem, ez a telefon nem az újdonságokról szól. Aki arra vágyik annak ajánl az Apple más telefonokat a kínálatban.

Új hozzászólás Aktív témák