Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    válasz Kornel #39 üzenetére

    "hanem akkor - akár kifutó - felsőkategóriást kell venni."

    ez a helyzet nálam. sd636 4/64 kombóban szimpatikus lesz, 4000mah, esetleg type-c
    vagy mate 10 lite, bár így látatlanba a fentivel össze engedve gyengébbnek érzem specs alapján, és szerintem a xiaomi 4/64-ben jobb áron lesz (de ha beáll 80k-ra, dönteni lehetne)
    gondolkoztam, hogy ha error van, mehetne már tavalyi felső, de csak a p9 plus jött szóba
    itt viszont van egy legalább 1,5-ös szorzó! /használt nem igazán játszik
    ugyanis, 5,5" szükséges, legalább háromezres aksi, hiszen most is ezek vannak (meizu m2 note)
    hasonló szitu volt most 2 hónapja, laptop i5 6. gen, vagy régebbi i7, nos, i5 skyle lett, túl nagy teljesítmény nem kell, így viszont tudtam bele nézni ssd+hdd kombót
    mobilban sem kellene kirin9xx feltétlenül, ram aksi kijelzőt írtam fentebb, ebből már nem szeretnék engedni, mert akkor alig lesz előre lépés
    meizu m6 note jött még szóba, nem zártam ki teljesen (legtöbbször yt-ozok, nekem felesleges és talán zavaró is a 18:9), de ahogy olvasgattam sd636 szimpatikus
    3.5 jack sem szükséges, bár ez mindegy
    szóval, vagy friss erős közép, vagy tavalyi plafon, inkább az első
    ár számít
    más kínai nem fogott meg
    honor lehetőségeket nem látom át, villogó hátlap engem taszít, leica lencse hiánya is ... lehetne

    ha van jó ötleted, írd meg

    szerk. esetleg várok, sanszos, hogy meizu is fog jönni 636-al, de 16:9-es 5.5" már nem nagyon várható, nem kérek exynos-t egyébként

    [ Szerkesztve ]

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák