Hirdetés

2018. október 17., szerda

Gyorskeresés

(#1) Plazmacucci

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Címre válasz; nem!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) noro79

noro79
(tag)

Ez olyan szánalmas próbálgatások. Minden nap 2 hír a Note9-ről. Valamelyik találgatás csak bejön ha már semmi újdonságot nem tudnak felmutatni

(#3) borand

borand
(tag)

Ez az asztali android a Samsung részéről szerintem a legelőremutatóbb az évek során. Üzletkötők, stb-nek már nem kell laptopot cipelniük max egy 15-20 colos kis monitort és amúgy a kezükben lesz mindig a telefonjuk. Főleg, amint elérhető lesz a hajlítható kijelző ez nagyon leegyszerűsíthet dolgokat.

(#4) aelod válasza borand (#3) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

+ a BT funkciókkal megtámogatott Spen. Gratula a Samsungnak, nagyon jó fejlesztések ezek. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5) thebear007 válasza aelod (#4) üzenetére

thebear007
(fanatikus tag)

Inkább ráncfelvarrás, de valóban van benne újdonság. Engem jobban izgat, hogy úgy nő 6.4-re a kijelző mèrete, hogy a Note8-hoz kèpest nem nő a mèrete.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#6) Gixxer88

Gixxer88
(őstag)

Tök jó dolog,hogy mostmár egy sima usb-hdmi kábellel is lesz Dex,de aki aktívan használja is a Dex-et,az sajnos továbbra se fogja megúszni a dokkoló használatát,mert ugye ezzel a kábellel töltést nem kap,márpedig elég erősen tudja szívni az akkut az asztali mód.
Vagy majd ismét jöhetnek kínából az olcsó Y "MHL" kábelek? :)

(#7) Dr_Senkihazi válasza noro79 (#2) üzenetére

Dr_Senkihazi
(fanatikus tag)

"Minden nap 2 hír a Note9-ről"

egyrészt holnap lesz a bemutatója,ez igy szokott lenni mindig előtte,mióta világ a világ..másrészt egy kategóriájában egyedi,de amugy is csúcs készülékröl beszélünk,ne legyen már gond hogy heteken keresztül cikkeznek róla,főleg hogy egy telekommunikációs oldalon vagyunk :W :D :C

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#8) aelod válasza Gixxer88 (#6) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Ja vagy már lehet kapni hub-ot is [link]

(#9) GeoJoe

GeoJoe
(tag)

mindig kitalálnak valamit, ami miatt elgondolkodik az ember a váltáson :)
ez a kössük rá egy az egyben a monitorra és irányítsunk dolgokat a tollal elég hasznosnak tűnik. Nem kellene a laptopot hurcolni meetingekre némi prezentációért. Na de holnap meglátjuk a részleteket, már csak egyet kell aludni :D

(#10) Anulu79

Anulu79
(PH! addikt)

Pontosan mikor lesz a bemutató?

(#11) sanyijedi válasza Anulu79 (#10) üzenetére

sanyijedi
(senior tag)

itthoni idő szerint este 5kor

Samsung Galaxy S10 + Apple iPhone XI

(#12) borand válasza Gixxer88 (#6) üzenetére

borand
(tag)

Tartós munkára szerintem alapból nem ajánlott csak kábelen dolgozni rajta a hűtés miatt. Az viszont, ha csak gyorsan kell valamire és bedugod és voálá működik nagy előny. Úgy, hogy másgyártó ilyen téren sehol sincs még...

(#13) ZavaBalazs

ZavaBalazs
(őstag)

ma megtanultam, hogy a copper nem réz, hanem szénszál.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#14) Parallaxis válasza borand (#3) üzenetére

Parallaxis
(PH! addikt)

Üzletkötők, stb-nek már nem kell laptopot cipelniük max egy 15-20 colos kis monitort és amúgy a kezükben lesz mindig a telefonjuk

Hát persze, mindenki monitorral fog rohangálni... :) :)

A gond az, hogy a Note 9 árából simán kijön egy a Note 9-nél jobban használható notebook és egy élvonalbeli teljesítményű, de nem Samsung mobil.

Főleg, amint elérhető lesz a hajlítható kijelző ez nagyon leegyszerűsíthet dolgokat.

Aztán lesz sírás-rívás, mikor egy elejtett eszközzel mindent elbukik a kedves user, mert mindene azon volt.

(#15) kriszpontaz válasza ZavaBalazs (#13) üzenetére

kriszpontaz
(PH! kedvence)

:DDD Azért kerekedett ki a szemem nekem is a Twitter szövegnél :D.

(#16) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Az a hőelvezetés elég lesz a Dex nélküli (continium) desktop megoldásra, nem lesz gémer, a Note9.

Finn the human --> Eladó 11" Macbook Air (2013 Mid) https://tinyurl.com/ybv5abad

(#17) FireFox1996

FireFox1996
(őstag)
LOGOUT blog

Lehet kapni külső usb-C-s ventis tokot a telóhoz :)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#18) moleculez válasza FireFox1996 (#17) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Hogy mit?!

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#19) milkabrams

milkabrams
(senior tag)

Annyira de annyira tele van a rököm ezekkel a "gémer" telrfonokkal.

(#20) aelod válasza milkabrams (#19) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Nem azzal van a baj, hogy van ilyen is hanem azzal, hogy nincs ezekre szabott rendes játék ami ki is használná a technikai előnyeit ezeknél a telefonoknál.

(#21) FireFox1996 válasza moleculez (#18) üzenetére

FireFox1996
(őstag)
LOGOUT blog

ilyen hőelvezetéses telóhoz lehet kapni:
- tokot
- amiben kis ventilátor van, ami gyorsabban elvezeti a hőt
- és a teló usb-C porthoz lehet dugni.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#22) wesder válasza aelod (#20) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Jön a Fortnite a N9-cel.

This is Super Saiyan Rosé Goku Black!

(#23) Danny365 válasza aelod (#20) üzenetére

Danny365
(őstag)

Hat ez az. Egy iPhone sokkal inkább “gamer” telefon, mint az összes többi, mert több/jobb cuccok vannak rá, mint androidon.

(#24) aelod válasza Danny365 (#23) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

(#22) wesder
Meg a grid. Meg ott az RPG pugb vagy mi a tököm nem játszottam vele. De ha megnézed összességében nincs kínálat AAA vonalon mobilra.

(#23) Danny365
...és ez így igaz ahogy írod :U

[ Szerkesztve ]

(#25) milkabrams válasza aelod (#20) üzenetére

milkabrams
(senior tag)

Ugyan akkora akku, ugyan úgy lemerül, ha állandóan töltőn van ugyan úgy megdöglik. Egyszerűen nincs értelme a "gémer" mobilnak. Ez nem laptop, hogy egyből hálózatról kapja az áramot.

(#26) aelod válasza milkabrams (#25) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

A piac nem ezt mondja, hogy nincs értelme...

(#27) borand válasza Parallaxis (#14) üzenetére

borand
(tag)

Egy laptop méretű hordozható monitor kb 3-ad olyan súllyal, mint egy laptop kinek ne érne meg?

A másik meg, ha baja lenne a hajlítható kijelzőnek, akkor miért bukna el mindent, amikor egy telefon kb, mint azonnal felhőba is feltölt, illetve miért halna meg a tárolója? :N

(#28) Parallaxis válasza borand (#27) üzenetére

Parallaxis
(PH! addikt)

Egy laptop méretű hordozható monitor kb 3-ad olyan súllyal, mint egy laptop kinek ne érne meg?

Pontosabban kinek érné meg a Note 9 egy plusz monitorral kétszer annyi árért, mint egy notebook?

(#29) Parallaxis válasza aelod (#26) üzenetére

Parallaxis
(PH! addikt)

A piac nem ezt mondja, hogy nincs értelme...

Nem túl sok gamer mobil van piacon és nem is nagyon fogynak, szóval mire gondolsz itt?

(#30) aelod válasza Parallaxis (#29) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Arra, hogy nem csak egy gyártó hozott ki gémer telefont.

(#31) Parallaxis válasza aelod (#30) üzenetére

Parallaxis
(PH! addikt)

Mint feljebb is írták, sok értelme nincs a dolognak, mert nincsenek exkluzív játékok, amik kizárólag ezeken a készülékeken futnak, így ennek csupán marketing szempontból van értelme.

Az, hogy 1-2 cég bepróbálkozik ezzel, ez nem jelenti azt, hogy nagy lenne az érdeklődés, vagy hatalmas piaci rés lenne amit ezzel be kéne tömni :D

(#32) aelod válasza Parallaxis (#31) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

A marketing a piacot hivatott megérinteni. Ilyen formában ha valaki csinál valamit azt minnyá' de rögvest le kell másolni jobbat kell csinálni nála.

(#33) milkabrams válasza aelod (#26) üzenetére

milkabrams
(senior tag)

Az RGB led szutykokat és gagyi "gémer" fejeseket is el tudják adni. Arra van kereslet a piacon, amiről elhitetik a jóemberrel, hogy ez milyen menő.

(#34) doooo válasza Dr_Senkihazi (#7) üzenetére

doooo
(őstag)

Egy ócska troll. Nem érdemel reakciót.

Más: Hülyeség gamer-nek nevezni bármit is egy telefonon (legalábbis jelenleg), de attól még senkinek se árt, ha van egy hatásos hőelvezető rendszer...

[ Szerkesztve ]

(#35) kriszpontaz válasza doooo (#34) üzenetére

kriszpontaz
(PH! kedvence)

Ami nem szénszál.

(#36) doooo válasza kriszpontaz (#35) üzenetére

doooo
(őstag)

A lényeg, hogy legyen hatása.

(#37) noro79 válasza doooo (#34) üzenetére

noro79
(tag)

Szia dodo! Ócskának nevezel? Gratulálok! Sok eszed van

(#38) noro79

noro79
(tag)

Ki tudja hol tudom jelenteni. dooo t?

(#39) Hopkins95 válasza aelod (#24) üzenetére

Hopkins95
(senior tag)

Szerintem a Fortnite - amivel egyébként nem szeretek játszani - ki fogja használni a telefon erejét. Vagy itt van most ez az új Asphalt 9, amit még ki sem próbáltam a telefonomon, de grafikában egy új szintre tolja az mobilos játékokat(ajánlom a Digital Foundry elemzését).

A Pubg Mobile fent van a telefonomon, nekem nagyon bejött, de bizony ahhoz sem árt egy erős telefon, mert nem egyszer combatban haltam meg a játék vége felé, mert éppen megdöccent a játék egy pillanatra, ami elég volt arra hogy a lépcsőn szembe jövő ellenfélre későn tudjak reagálni.

Szerintem a legnagyobb gond amúgy az Androiddal van, mert nem valami jó rendszer játékra. A játékok sokszor nem tudják tartani stabilan az FPS-t, ezzel szemben iOS-en állítólag nincs ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ i5-3300 - INNO3D GeForce GTX 1050 Ti X2 \\ Playstation 4 Slim

(#40) 7Heads Drago válasza Parallaxis (#14) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

A gond az, hogy a Note 9 árából simán kijön egy a Note 9-nél jobban használható notebook és egy élvonalbeli teljesítményű, de nem Samsung mobil.
Nem vágom mire gondolsz itt. 200k alatt nincs is értékelhető noti. De az akkor még erősen kompromisszumos. Inkább 300k felett vannak jók. Persze használtan beszerezhetők fémházas masszív gépek jó áron.

[ Szerkesztve ]

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#41) 7Heads Drago válasza noro79 (#38) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

Ha ilyeneket kérdezel az minősít téged is. Felesleges problémázni.

A címre:
Régen ha valami szénszálas volt az katonai, vagy űrtechnológia volt. Most akkor a gamer vonal nőt fel erre a színvonalra, vagy a katonai süllyedt le?
;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#42) kriszpontaz válasza 7Heads Drago (#41) üzenetére

kriszpontaz
(PH! kedvence)

Én még mindig nem értem a címben hogy szerepelhet szénszál amikor réz csövekről (copper) van szó.

#GalaxyNote9 heat disipation has been increased significantly! Almost half of the right side will be covered with copper tubes to decrease the heat in the device.

[ Szerkesztve ]

(#43) Parallaxis válasza 7Heads Drago (#40) üzenetére

Parallaxis
(PH! addikt)

Nem vágom mire gondolsz itt. 200k alatt nincs is értékelhető noti.

Még egy használt 50 ezres Thinkpad is fényévekkel jobban használható komolyabb feladatokra, mint a Note 9 DEX-el.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.