H​ir​d​et​é​s​

2017. december 12., kedd

Gyorskeresés

(#1) tibcsi0407

tibcsi0407
(PH! nagyúr)

Redmi Note 4, Te vagy az?

----tibcsi ®---- 1+5

(#2) moleculez

moleculez
(PH! addikt)

20mpx front... Amit az Insta/FB lecsavar ~3-ra, de mindegy vakulj paraszt. (vakut is adunk hozzá :DDD)

"Durva h a föld már 2017 éves" Insta: @abusalempictures

(#3) kriver

kriver
(tag)

Úgy látom, hogy divatba jött az előlapi led villanó. Az utolsó ipari hulladékot is ezzel próbálják eladni. LED előre, RGB LED hátra....(Alcatel után szabadon :D )

(#4) forgonati

forgonati
(őstag)

Ha végképp nem gyártanának mobilt az sem zavarna. Egy a sok hulladék gyártó közül. Bluboo, oukitel, elephone és társai.

Ez a 20 Mp felbontás meg pont jó lesz facebookra, ahol a 20 Mp és 6MB fájlból lesz 2Mp és 200kB.

[ Szerkesztve ]

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#5) Nyugis

Nyugis
(fanatikus tag)

Üdv

Szóval selfi mobil.
Ez pont hiányzik a piacról.
Még is azt gondolom hogy a fasbuk rajongói társadalomban igen is lesz/ van rá igény akár hogy is szalad fel az akár méretes szemöldöke az embernek.

(#6) SkyLine3000 válasza moleculez (#2) üzenetére

SkyLine3000
(PH! addikt)

Jaja. Én is volt, hogy nagy arccal akartam feltölteni nagyméretű képeket (légifelvételeket) a csoportomba, aztán néztem ki a fejemből, h átméretezte kb 4 mpx-elre... Így aztán marha sok értelme van a 20-as előlapi szelfi kamerának. Kb 99% azért csinálja a szelfiket, hogy fittizzen vele a faszbukon....

[ Szerkesztve ]

Lg G3 3/32 Titan

(#7) DrKapocs

DrKapocs
(senior tag)

Azért a 6753 nem egy mai darab már. Gondolom volt egy eldugott polcon a raktárban. Nem fog az az üzemidő olyan csoda számba menni, nagy képernyő, 6753...

(#8) Pot$imanu$

Pot$imanu$
(kvázi-tag)

Nem értem, mivel jobb ez egy 3 éves Lumia 730-asnál?

Potsimanus

(#9) tibcsi0407 válasza Pot$imanu$ (#8) üzenetére

tibcsi0407
(PH! nagyúr)

Van rá alkalmazás? :DDD

;]

[ Szerkesztve ]

----tibcsi ®---- 1+5

(#10) frankweber

frankweber
(őstag)

Hulladék

BÉKE-PEACE-SHALOM-SALEM

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.