Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doooo

    veterán

    válasz Dare2Live #38 üzenetére

    "Jobb? Jobb."
    Nem, nem jobb. Nem mutattál rá semmire sem, csak belinkeltél két képet. Semmi konkrétumot nem mondtál, amiben bármi is jobb lenne. Semmit.

    "Teljesen mindegy hány mp."
    Ilyet meg egy techfórumon szimplán nem lehet mondani. Mert például azt elfelejted, hogy megvan az oka, miért nem 200 megapixelen fényképez mindenki: túl sok tárhelyet foglalna. És tudod miért? Mert sokkal több adat lenne rajta. 27 megapixel is jóval többet foglal, mint 12. Jóval több adatot is tartalmaz (több pixelt, melyek potenciálisan több részletet képesek mutatni az összképben, főleg ha belenagyítunk). Egy dolog, hogy fogalmad sincs a fényképezésről, és a kamerákról, de legalább ilyen... informatikai alapdolgok meglehetnének, amiket 2021-ben véletlenül sem tudunk még ignorálni.

    Ja és szintről, meg a linkekről: Láttad a kicseszett, #26-os kommentemet? Nézd, azt is belinkelem: [link] (Majd mindjárt látni fogod, hogy már ebben a korábbi kommentben is felhívtam a figyelmedet, hogy 12 megapixelre állítsd a csúszkát. Milyen érdekes, micsoda véletlen. :U Mintha csak tudtam volna, hogy eszedbe sem jutna magadtól ilyesmi.)

    Ha rossz a látásod, én is elnézést kérek. De ha nem, akkor meg ne olyan próbáljon kioktatni, aki 2 kommentben írja le, hogy "nem linkeltél semmit", amikor jóval korábban már linkeltem. Méghozzá olyasmit, ami abszolút engem igazol (lehet, hogy ezért próbáltad ignorálni... ahogy a 108 megapixeles képeket is, bár akkor sem lenne értelme; persze ezt már megszoktam mostanra, számodra ismeretlen dolog a racionalitás).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák