Hirdetés

2019. február 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Zolik

Zolik
(senior tag)

Idén tervezem a váltást... az s10 lite nagyon piszkál, de ez a teló is nagyon ott van. Nyilván nem egy kategória lesz a kettő, na de az ár sem.

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#2) Graphics

Graphics
(Jómunkásember)

Akkor a kínai variánsban már biztosan a Samsung kameramodulja kapott helyet.

(#3) INGJOKE

INGJOKE
(őstag)

Fogy ez gyorsan... :D

Felkészül a következő 100.000 :D

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev)+Amazfit pace+Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb ssd

(#4) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Hozzánk mikor jön?

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#5) INGJOKE válasza enginev3.0 (#4) üzenetére

INGJOKE
(őstag)

mire eladnak 500.000 db-t utána talán ide is jut... jobban jársz ha külföldről veszed...:D

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev)+Amazfit pace+Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb ssd

(#6) Dovloran

Dovloran
(senior tag)

Nem is csoda, hogy így elvitték, mint a cukrot. Jöjjön Magyarországra is és meglátják, hogy itt is van kereslet egy ilyen készülékre. :DDD

Samsung Galaxy Y - LG Optimus F6 - Apple iPhone 4S 16GB ~ iOS 6.1.3 ---> A downgrade módszerért írj privátban! - Apple iPhone 5S 16GB - Meizu M6 Note (32/3 Kék)

(#7) dave_gahan válasza INGJOKE (#5) üzenetére

dave_gahan
(fanatikus tag)

Meg kell várni a Global (Pro) verziót, h legyen benne B20...
@enginev3.0: a Redmi Note 7 Pro állítólag kb. 1 hónap múlva jelenik meg, ezesetben február végén talán már itthon is elérhető lesz, de valószínűbb a március...részemről is várós. ;]

LG G2 black THA 32 GB stock v20a

(#8) craftsman01

craftsman01
(lelkes újonc)

Mire kis hazánka ér a telefon 100 ezer felett lesz az árcédula az ilyen olyan adók és áfák miatt,szóval annyira nem várós ez. :(

(#9) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Alig várom, Note 4 eddig is jól helyt állt, de erre gondolkodás nélkül lecserélném.
:)

Persze egy MA tesztet is szívesen olvasnék róla majd.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#10) Graphics válasza craftsman01 (#8) üzenetére

Graphics
(Jómunkásember)

Dehogy lesz 100 ezer felett... :)

UGyanannyi az ára a Note 7-nek, mint a tavaly megjelent Note 5 nyitóára... Nem lesz 100 ezer... Sose volt.

(#11) INGJOKE válasza dave_gahan (#7) üzenetére

INGJOKE
(őstag)

Ezt nem is értem, hogy mennyivel lenne drágába, ha alapból tudna minden hálózatot és nem kellene 5 verziót csinálni belőle? Ez szerintem hülyeség a xiaomitól... :D

(#12) dave_gahan válasza craftsman01 (#8) üzenetére

dave_gahan
(fanatikus tag)

100 ezer? :Y
Annyiért nem lenne versenyképes, hiszen a Pocophone F1 kerül ennyibe... ;]
Sztem a különböző verziók árai hosszú távon olyan 60-70-85 ezer körül fognak beállni (3/4/6 GB - ha egyáltalán utóbbi elérhető lesz itthon).
A nyitóár ennél olyan 5 ezer körül lehet nagyobb néhány hétig.
Addig még valahogy a meglévő Note 5/6 készleteket is ki kell vezetni...

[ Szerkesztve ]

(#13) Graphics válasza INGJOKE (#11) üzenetére

Graphics
(Jómunkásember)

Több milliót adnak el egy Note szériából, és mivel Kína akkora piac, így megéri külön gyártani oda.

És mivel ott a B20 kb olyan mint nálunk a TD-LTE... Ergo nincs értelme B20-at licenszelni... Ha készülékenként 1-3$ ( de lehet több is ), akkor dollármilliókról beszélünk...

(#14) kakuk.tamas válasza INGJOKE (#11) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)

Minden gyártó így csinálja. LG, Samsung is. Amerikában nem használják a B20-at, így az ott megjelent telókban sincs.

Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#15) babkukta

babkukta
(senior tag)

Ez a hír szerintem senkit nem ért váratlanul :N Én nagyobb számokon sem lepődtem volna meg, ha elkel pár perc alatt. Egy árérzékeny piacra olyat tett le a Xiaomi, amibe nem lehet belekötni ár/érték arányban, sőt... talán még sokan elgondolkoznak azon is, hogy a Xiaomi olcsóbban adja, mint amennyiért összerakja :DDD

H M 10 PRO /// Z97 - 4790k - GTX 980

(#16) INGJOKE válasza kakuk.tamas (#14) üzenetére

INGJOKE
(őstag)

Az almás telefonomnál anno nem volt ilyen...:D :DD :DDD

(#17) janes1976

janes1976
(őstag)

Az a baj, hogy az 57k-ra rájön a különböző adó (vám, áfa). Én 80k körül várom az árát a legkomolyabbnak. 100 nem lehet, mert ott a pocokfón, annyiért nyilván azt veszed.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi A1 Red Special Edition

(#18) Graphics válasza janes1976 (#17) üzenetére

Graphics
(Jómunkásember)

Ez eddig is így volt, ezután is így lesz. :)

(#19) dave_gahan válasza janes1976 (#17) üzenetére

dave_gahan
(fanatikus tag)

Leírtad szinte uazt, amit én... :DDD ;]

(#20) janes1976 válasza dave_gahan (#19) üzenetére

janes1976
(őstag)

Basszus tényleg, nem láttam a hozzászólást, alapból ez ugrott be, bocsi :DDD

Ha ez tényleg jó telefon lesz, lehet lecserélem az A1-et erre :U

[ Szerkesztve ]

(#21) INGJOKE válasza janes1976 (#20) üzenetére

INGJOKE
(őstag)

Menjetek el randira...:D

A Xiaomi redmi note 6 pro-t meg már szórják ki. Eu-ból szállítva 214.36 dollár az ára a 4/64-nek. (60.000 huf)

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_009689470153.html?wid=1101231&utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=GB_regular_190115_1547549435_y16&eo=9T3K3XXAVR83CXH7

(#22) janes1976 válasza INGJOKE (#21) üzenetére

janes1976
(őstag)

Az vhogy nem fogott meg :D

Más: Pl. én Pocokfónt már nem vennék, mert nemsoká itt az F2 belőle :U Gondolom az árszint hasonló lesz mint az F1, így pedig már nem éri meg ezt venni. Nyilván, ha lenyomják az F1 árát már más tészta. :F

[ Szerkesztve ]

(#23) AxBattler

AxBattler
(PH! félisten)

Ilyenkor fáj, hogy a távol-kelet, és Ámerika után csak harmadik piac vagyunk... :W :(

(#10) Duliee
Jaja, a Note 6 Pro is 75k HUF körül nyitott, ami viszont nekem kicsit sok... a mostani 67k HUF-os ár pont megfelelő szvsz.
A Mi Max 3 is mostanra lett korrekt 75k HUF-ért.

(#21) INGJOKE
Akkor márciusra tényleg várható EUstock-ra? :Y

[ Szerkesztve ]

.............................. "Cable management is for the weak!" ................................

(#24) kakuk.tamas válasza INGJOKE (#16) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)

Talán mert az Apple pofátlan árazásába belefér a dolog...
Ha megnézed az S9-et van belőle kb 15 féle variáns. Pont ezek miatt.

Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#25) Silenc3Hun válasza Luck Dragon (#9) üzenetére

Silenc3Hun
(őstag)

Így vagyok én is. A Note 4-et akartam legalább 3 évig használni, de ez nekem kell.

"There's a reason that we came across in this world..."

(#26) tomboy0013 válasza janes1976 (#17) üzenetére

tomboy0013
(PH! kedvence)

Mi8 Lite kerül 80-ba, biztos hogy annak a szintjét nem fogja elérni.

Látom van aki 100 ezerről is beszél :DDD Jézusom.... Neki se sok köze lehet a Xiaomi-hoz.

(#27) janes1976 válasza tomboy0013 (#26) üzenetére

janes1976
(őstag)

Az alap nyilván nem, de én a legkomolyabb verzióra írtam 6/64 ;)

[ Szerkesztve ]

(#28) ElDiabloo válasza dave_gahan (#7) üzenetére

ElDiabloo
(senior tag)

Egy szóval sem mondták, hogy a Pro már global lesz... Valószínű ezért is tűztek ki ennyire kevés darabszámú célt, mert kínában is lesz Pro az új kamerával és talán új processzorral. A redmi 5 plus is egy elismerten időhúzó teló volt, szóval most a Sony kamera körüli problémák miatt, simán lehet, hogy ennél is bevállalták a Pro előtt, hogy addig is legyen valami.

(#29) tomboy0013 válasza janes1976 (#27) üzenetére

tomboy0013
(PH! kedvence)

Abból szerintem nem is érdemes globál verzióra számítani.

(#30) enginev3.0 válasza craftsman01 (#8) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Mi 8 lite nem kerül 100ba

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#31) dave_gahan válasza tomboy0013 (#26) üzenetére

dave_gahan
(fanatikus tag)

A Pocophone árához való hasonlítás egyesektől erős volt, a Mi 8 Lite-tal való összevetés viszont nem túlzás, hiszen minőségben és hardverben eléri, sőt, bizonyos paraméterekben meg is haladja a Redmi Note 7 a Mi 8 Lite-ot... :DDD :K

@ ElDiabloo: nem biztos, h Pro lesz, csak a 6-os ból indultam ki, meglátjuk. Az viszont reális, h március körül nálunk is elérhető lehet a Global (amit akár Note 7 Pro-nak is hívhantak ;] - így pontosabb a fogalmazás).

[ Szerkesztve ]

(#32) ElDiabloo válasza dave_gahan (#31) üzenetére

ElDiabloo
(senior tag)

Továbbra sem pontos, mivel hivatalosan bejelentették, hogy lesz Pro másik (eredetileg is szánt) Sony kamerával. ;] Szóval ha nálunk Pronak hívnák, akkor megint fél világot összezavarnák, mint Note 5-nél Indiában. :N

[ Szerkesztve ]

(#33) Noukoum válasza craftsman01 (#8) üzenetére

Noukoum
(fanatikus tag)

Komolyan nem értem az ilyen embereket. Nézzétek meg mennyin nyitott az előd, és mennyi volt magyarországon.

Only a sith deals in absolutes

(#34) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Jé 100 ezer darab... az Kínában egy buszmegálló-nak megfelelő ember,szóval nem sok. ;)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#35) ProEvoFan válasza Noukoum (#33) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

A nagyobb 75k a kisebbik 65k környékén fog landolni.Kb.

(#36) Graphics válasza ProEvoFan (#35) üzenetére

Graphics
(Jómunkásember)

Ez a reális.

Ha a dollár nem száll el esetleg, akkor kb erre lehet számítani.

(#37) dave_gahan válasza ElDiabloo (#32) üzenetére

dave_gahan
(fanatikus tag)

Én ezt úgy értelmeztem, h jelenleg a Samsung szenzorral gyártják és majd a Pro-ban (talán ez jön majd Európába Global-ként, mint a 6-osnál) lesz a Sony. Tehát feltételezem, ide már a Sony-s érkezik.
De tökmindegy. ;] Nemsokára kiderül. :K

[ Szerkesztve ]

(#38) Mattheeew

Mattheeew
(újonc)

Az még nem is volt akkora kavarás, mint a Note4/4X, Snapdragon/Mediatek, Sony/Samsung/Omnivision kiadások. :D

De tény, hogy a Xiaomi szeret variálni.

(#39) craftsman01 válasza Noukoum (#33) üzenetére

craftsman01
(lelkes újonc)

Üdv annyira nem vágom a telefon piacot nekem egy s6-om van amit 2015 tavaszán vettem, csupán amiket én szoktam vásárolgatni külföldről /elektronikai cuccok/ azok általában 30-40 %-al drágábbak itt magyarba,ezért gondolom a telók is drágábbak. ui:a kis hatosom még most is remekül érzi magát,amíg nem xarik be biztos nem cserélem le.

[ Szerkesztve ]

(#40) szabi__memo válasza dave_gahan (#31) üzenetére

szabi__memo
(PH! addikt)

Biztos reális a március?
Note 5: február majd itthon május utolsó hete. De lehet az volt kirívó, én passzolom

(#41) atos30

atos30
(tag)

Azért nem lett ez olyan olcsó. A beszállítói árakat írták mindenhol, közben meg 60 körül indul és 85 ezer a csúcs jelenleg. Szerintem is március környékére lesz Global verzió, az meg lesz olyan 65-90 ezer kínából, itthon meg 70-95 ezerre számítok. Olcsóbb nem lesz a Mi 8 lite-nál az biztos.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#42) alpihun

alpihun
(senior tag)

Nem tudom szentkuti mire akart utalni, amikor a vízcseppet könnycseppé keresztelte át, de nagyon drámai.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#43) Graphics válasza alpihun (#42) üzenetére

Graphics
(Jómunkásember)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#44) szabi__memo válasza atos30 (#41) üzenetére

szabi__memo
(PH! addikt)

Jaj, pedig ez nagyon versenyképes készülék. Csak ha nem/alig lesz olcsóbb mint a N7+, MI8 lite, PocoF1, és még nyár elejéig ki tudja mik akkor annyira mégsem

(#45) INGJOKE

INGJOKE
(őstag)

Már el is felejtettem, hogy nokia 7+ vagy mi a tököm létezik, jó hogy megint idekerült...:D

(#47) Noukoum válasza INGJOKE (#45) üzenetére

Noukoum
(fanatikus tag)

Van ki mindig emlékeztetni fog rá :))

Only a sith deals in absolutes

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.