Hirdetés

2018. december 12., szerda

Gyorskeresés

(#1) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Huawei koncepció

Szerintem bármely gyártó örülne ha ilyen telefont tudna kiadni a kezei közül

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#2) <Adamsky>

<Adamsky>
(PH! kedvence)

Biztos bennem van a hiba, de ezt az összehajthatóságot nem tudom elképzelni. Mert ugye vagy 1db (nagy) kijelző van, amiből, ha félbe van hajtva semmi nem látszik (feltételezve, hogy egymással szembe néz a két fél kijelző) semmi, vagy van még egy kijelző, ami összecsukott állapotban látszik.
Akárhogy is szvsz., ezek a telefonok - minden igyekezet ellenére - még nagyobbak és nehezebbek lesznek.

Apró: http://goo.gl/SEJNpP

(#3) marcarc

marcarc
(senior tag)

mint egy falat kenyér.

(#4) atike

atike
(PH! nagyúr)

Én sem érzem még túl nagy szükségét egy ilyen telefonnak... Na de majd ha kijön... :)

(#5) Viktor0610 válasza atike (#4) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

... és a marketingesek ráébtesztettek, hogy mennyire kell neked egy ilyen?! :))

Ja, és örülök, hogy az elmaradhatatlan notch nem maradt le... ;]

[ Szerkesztve ]

"Bármennyiért adják ezeket a gyenge kínai kacatokat, úgyse kell. Ebben nincs meg a jóságnak az a foka ami az Apple termékeiben megvan." - LOL :-DDD

(#6) Dhampir válasza Viktor0610 (#5) üzenetére

Dhampir
(PH! félisten)

Elírás:

Szállingóznak az első részéletek a Huawei összehajtható mobiljáról

A reménység egy madárka, amely már tudja, hogy hajnalodik, pedig még sötét az ég. (Rabindranath Tagore)

(#7) Sunyista

Sunyista
(fanatikus tag)

Mondjuk az vagány, hogy kinyitva eltűnik a nocccs. :D KELL!!444!4

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#8) Mr.Silkó válasza Viktor0610 (#5) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Notch nélkül már nincs élet, nem tudtad? :D

(#9) Mr.Silkó válasza Sunyista (#7) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Gondolom befelé csukódik a kijelző mindkét fele és egy másodlagos képernyő lesz elöl, mint ahogyan a Samsung Galaxy F fantázia/kódnevű várható eszközön is.

[ Szerkesztve ]

(#10) Viktor0610 válasza Mr.Silkó (#8) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Én kérek elnézést! :DDD

"Bármennyiért adják ezeket a gyenge kínai kacatokat, úgyse kell. Ebben nincs meg a jóságnak az a foka ami az Apple termékeiben megvan." - LOL :-DDD

(#11) arn

arn
(PH! nagyúr)

Jobbnak tunik a samu koncepciojanal.

RETRO HW-t veszek (VLB, Pentium, Tseng, GUS, Roland, etc)

(#12) Mr.Silkó válasza Viktor0610 (#10) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

De akkor is a Google akaratlan trollkodása a legjobb, a dupla, oldalt megjelenő noccsal.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#13) Viktor0610 válasza Mr.Silkó (#12) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Értem én, hogy a Pie támogatja a notch-ot, de szerintem nem így gondolták. ;] :))

(#14) macskea válasza <Adamsky> (#2) üzenetére

macskea
(őstag)

Benned van. Összecsukás után a kijelző nem befelé kerül, hanem kifelé. Azaz az eredeti nagy kijelző lesz a mobil eleje, hátulja és az egyik oldala.

Valami iszonyú sérülékeny lesz, az már biztos.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#15) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

Na ez milyen szép lesz mikor majd kizöldell :D

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#16) Forest48 válasza Mr.Silkó (#9) üzenetére

Forest48
(fanatikus tag)

A samun is úgy van, de itt látszik h utána is jobb oldalon vannak a gombok. PS huszárnak nem jött össze

(#17) ripla

ripla
(őstag)

Az utóbbi évek mobiltelefon innovációja = valaki kitalál valamit és mindenki azt másolja. Ebből is az látszik, hogy kifulladt a mobil szcéna, már csak a farokméregetés megy.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Z10 White, 100-1, 10.3.2.2474

(#18) INGJOKE válasza ripla (#17) üzenetére

INGJOKE
(őstag)

ha nekem is 5 éves telefonom lenne, (megjelenéstől számítva) akkor én is ezzel nyugtatnám magam...

Nekem tetszenek ezek a telefonok és az ötlet is nagyon jó, hogy a megszokott méret mellet még nagyobb kijelzőt is kapunk ha szűkség van rá. Videó nézéshez, böngészéshez és játékhoz nagyon jó lesz.

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128+Amazfit pace+Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb ssd

(#19) amoartus válasza Sunyista (#7) üzenetére

amoartus
(újonc)

Nekem csak a notch-on akadt meg a szemem. Értem én, h maxra kell tolni a kijelzőt, de ha kinyitva úgy is van egy legalább 2x akkora kijelző, akkor meg miért kell kívül a notch-csal szórakozni? :DD

(#20) apuka80 válasza ripla (#17) üzenetére

apuka80
(újonc)

"Az utóbbi évek mobiltelefon innovációja = valaki kitalál valamit és mindenki azt másolja. Ebből is az látszik, hogy kifulladt a mobil szcéna, már csak a farokméregetés megy."

-> Ezzel most kb. annyit mondtál, hogy keleten kel és nyugaton nyugszik a nap. Erre a fórumra ez nagyon kevés, nem ezért fizetem a havidíjat!
Mintha, az élet nem arról szólna, hogy van egy innovációs szakasza (megismerkedés az újjal) és egy konszolidációs szakasza (alkalmazkodás az újhoz).

Nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy mit tudnak majd kezdeni azzal a problémával, hogy domborodik a mozgatások miatt a kihajtogatott képernyö, illetve hogy az akkumulátorra nézve hogyan változik az üzemidö kihajtogatáskor (= nagyobb mennyiségü pixelt kell kiszolgálni).

(#21) amoartus válasza apuka80 (#20) üzenetére

amoartus
(újonc)

Szerintem azért rakják belülre a nagy kijelzőt, hogy ne domborodjon ki. A FlexPai-t így szúrhatták el, ott elég csúnyán kitüremkedik a kijelző. Úgy tudom elképzelni, hogy kihajtva a nagy kijelző alapállapotban van, összehajtva pedig van annyi mozgástere, hogy lefele vagy fölfele elmozduljon a készülékházban, és így ne törjön meg.
Akksiból legalább egy 5-6ezrest bele fognak pakolni, bár egy ekkora kijelzőhöz valszeg ez sovány vígasz lesz, viszont a kicsihez meg túl jó. Így a kis és nagy kijelző váltogatásával kijöhet akár egy optimális üzemidő mai mércével mérve.

(#22) toronyhaz válasza amoartus (#21) üzenetére

toronyhaz
(tag)

Az akku dolgon szerintem nem kell gondolkodni. Ugyan olyan dolog lesz mint egy szupersportautónál az üzemanyag tank. Kifogy fél óra alatt is ha maxon jaratod. Itt a nagy kijelző szerintem csak kivételes esetekben lesz használva. 6000mAh lehet majd szerintem a csúcs, az is két részletben.

(#23) judas13

judas13
(őstag)

Flexibilis kvantum Noccs.
Mondjuk egy ilyet én is tudtam volna rajzolni paintben.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD. iPhone 6S

(#24) ripla válasza INGJOKE (#18) üzenetére

ripla
(őstag)

"ha nekem is 5 éves telefonom lenne, (megjelenéstől számítva) akkor én is ezzel nyugtatnám magam..."

És a mai napig tud mindent, amit kell. :)

Blackberry Z10 White, 100-1, 10.3.2.2474

(#25) vzsryl

vzsryl
(PH! nagyúr)

Hatalmas szükségem lenne egy ilyen készülékre. Munkámból kifolyólag csak telefont tudok magamnál tartani, de kijelző méretben minimum 7-8" kéne. Tabletek túl nagyok, phabletek jók, de ordenárék, szóval meglenne a tökéletes választás. Kinyitva 8", becsukva 10mm-es vastagságon belül kéne maradjon, és tőlem le is állhatnak a fejlesztésekkel. :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/

(#26) Tidzsimon válasza amoartus (#21) üzenetére

Tidzsimon
(őstag)

A titok az osszehajló mechanikában van, nem valtozik a felulet merete becsukaskor, nem csúszkál a kijelző sehova, gagyi lenne ha nem lenne rogzítve.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#27) amoartus válasza Tidzsimon (#26) üzenetére

amoartus
(újonc)

Akkor csak abban reménykedhetünk, hogy a FlexPai-nál sokkal jobb minőségű lesz az összehajló mechanika. ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.