Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MasterChief

    csendes tag

    válasz dreamdancer #39 üzenetére

    Te médium vagy, vagy beavatott sajtós aki próbálta már ezt a táblagépet?
    Csak mert úgy fújod a magadét mintha már használtál volna Surface Pro-t volna.

    Szerintem a mérete nem rossz, nehéznek nehéz de cserébe egy notebook teljesítményével és felhasználhatóságával bír. Az meg hogy hangos nettó baromság. Egy teljesen egyedi két ventilátoros hűtőrendszer van benne, ami a gép permén alig észrevehetően elhelyezett nyíláson keresztül hűti a gépet. A sajtósok akik már próbálták mind azt írták, hogy nem érezhető a levegő mozgása a táblagép körül és a ventilátort is csak akkor hallották ha rátették a fülüket a burkolatra.

    Igazából a MacBook Air egy jó 100$-al drágább mint a surface, viszont azt nem is tudod táblagépnek használni sem digitalizáló tollal kezelni és a kijelző felbontása is kisebb.
    Viszont a Surface egy type cover-rel teljes értékű ultrabookként használható.

    A Surface (illetve a hozzá hasonló Win 8 táblák) egyesítik a notebookokat a táblagépekkel. Lehet te ezt értelmetlennek tartod, de vagyunk jó páran akiknek tetszik az ötlet.

    Én pl örülök, hogy végre ilyen gépeket is kaphatunk. Mindig is akartam egy táblagépet, de értelmetlennek találtam még egy kütyüt folyton magammal hurcolni a notebook és az okostelefon mellett. Ezért ha megjelenik a Surface pro én lecserélem rá a notebookom. Otthon ha rákötök egy monitort meg egy egér-klavi párost asztali gépnek használhatom. Ha elmegyek csak bedobom a táskában és útközben táblagépként tudom kezelni. Ha pedig valamin útközben dolgoznom kell, a type cover segítségével úgy használhatom mint egy ultrabook-ot. Szerintem ez azért figyelemre méltó funkcionalitás.

Új hozzászólás Aktív témák