Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz margithid #15 üzenetére

    Ugyan nem tőlem kérdezted, de én Surface-t vettem. És bármilyen meglepő, racionális alapon választottam.

    Több szempont is, pl. nekem tetszik és kézreáll a Win 8 modern UI (nem csak a csempék, hanem a programváltás, a megosztási funkciók, a snap stb.) Aztán legtöbbször a kanapén félig fekvő helyzetben használom, így az ölemben kitámasztva megáll önmagában is, stabilan. Nagyobb és széles arányú a kijelző, így lehet egymás mellett két ablak, pl. email és böngésző, vagy zenelejátszó kompakt verzióban és bármi egyéb (leginkább böngésző). Rendszerint dugok rá pendrive-ot, illetve alkalomadtán használom az Office-t is, ha nincs kedvem elővenni csak emiatt a laptopot. Egyelőre ugyan elférek még a 64-esen, de lassan betelik, és akkor könnyen tudom bővíteni kártyával. Hirtelenjében ennyi. Persze annyival árnyalom a dolgot, hogy a store mérete és kínálata nem hozott lázba Apple fronton, mivel az én igényeimet kielégíti a Win-es is. Így is alig használok pár alkalmazást és nem játszom.

    [ Szerkesztve ]

  • Lall

    veterán

    válasz margithid #15 üzenetére

    Én Surface-t vettem, nem iPad-et. Nem kérdés, hogy LTE változatából is mit vennék. Tényleg teljesen felesleges ezen vitázni, mert egyéni preferencia ki-mit szeret. Mindkettő csúcskategóriás tablet, akkor pedig miért ne lehetne összehasonlítani őket? Egy csomó előnye van az iPad-nek, ahogy egy Surface-nek is.

    Nálam a Surface mellett dönt pl, hogy bármilyen külső eszközt rádughatok és használhatom róla a tartalmat. Így pl. a lányaim pendrive-on tárolt meséit 1 mozdulattal játszhatom le. Vagy egy doksit is könnyen nyithatok meg, de nekem nagy előny a hátsó kitámasztó is és még sorolhatnám.

    Azért álltok így a kérdéshez, mert soha az életben nem használtatok még Surface-t, így nem tudjátok az előnyeit, hátrányait egy másik tablettel szemben.

    emvy: iPad Air-re gondolt.

    [ Szerkesztve ]

    Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

  • emvy

    nagyúr

    válasz margithid #15 üzenetére

    Az Air dragabb, es nincs erintokepernyoje, teljesen masra hasznalhato. Ja, es ez kb. feleakkora sulyu.

    Te inkabb egy mobiltelefont vennel vagy egy laptopot? Kb. ugyanennyire ertelmes a kerdes.

    Anyamnak pl. Surface 2-t vettem, mert Word, browser es Skype kell neki, meg idonkent a kulso billentyuzet. Ha erre a celra van jobb eszkoz szerinted, akkor elo vele. (Az olcsobb nem erdekel, ez se volt draga -- jobbat mondj.)

    [ Szerkesztve ]

    while (!sleep) sheep++;

Új hozzászólás Aktív témák