Új hozzászólás Aktív témák
-
David75
őstag
Nagyon megszokás kérdése amúgy. Mikor iphone-om volt bőven elég volt a 3,5" most hogy 4"-os a telefonom úgy érzem ez az ideális méret pont és mikor kezembe veszek egy iphone-t nekem is túl pici már a 3,5". Lehet hogy a 4,3"-t is meg tudnám szokni?
Maxentius: Az már megint egy szintel nagyobb a 3,3" meg nagyon ritka pedig sok ember nem akarna annál nagyobbat de ezt a méretet szinte csak a lowend kategóriában találja pedig nem arra vágyik.
-
David75
őstag
ugyan úgy baromságnak tartom csak a fórum társnak írtam hogy ne várjon kisebb kijelzőjű modelre mert 3,5" van meghatározva minimumnak.
HunWarrior19: Egyet értek bár talán egy 4,3" beleférne de az se biztos. Huzamosabb ideig kéne használnom hogy bírálhassam.
doncortio: Nokia-nak is 3,5" a megkötés. A 3,7" mozart az gondolom már nagyon nagy nem?
-
David75
őstag
Ezt nagy hülyeségnek tartom. A streak is túl nagy volt de ez... És az a dúrva hogy lesz rá kereslet.
doncortio: Nagy szarban vagy rád már csak az SE gondol, mindenki más leszarja hogy vannak akiknek elég egy 3-3,5" is de nem lowend telefont akarnak. Nagyon nem tetszik hogy ez így van.wp7-nél 3,5" a minimum.
Új hozzászólás Aktív témák
- Filmvilág
- Melyik tápegységet vegyem?
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- OLED TV topic
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Iszonyatos mennyiségű hulladékkal járhat a Windows 10 terméktámogatásának vége
- iPhone topik
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Apple MacBook Pro 14 M4 Pro 24GB RAM 512GB SSD macbook garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! HP EliteBook Folio 1040 G2 - i5-G5 I 8GB I 256GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- IKEA Format lámpák eladóak (Egyben kedvezménnyel vihető!)
- AKCIÓ! Dell Optiplex 5050 SFF asztali számítógép - i5 7500 8GB DDR4 256GB SSD HD630 Win10
- LG 27GS95QE - 27" OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1000 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest