Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NeverGone

    tag

    válasz kbyte1024 #15 üzenetére

    Nézd, nekem volt ilyen telefonom és nem nevezném ZS kategóriásnak. Igazából szívesen vennék akár Samsungot is, ha gyártana strapatelefont, de nem gyárt, csak olyan szarokat, amire mindenféle szilikon biszbaszt kell tenni, hogy ne sírja el magát egy 20 centis leejtéstől (így elég lesz neki a 30 is), de legalább nem vízálló és hülyén is néz ki.
    Azt nem tudom, hogy miből gondolod, hogy nem fogy. Ez strapatelefon, nem fogja Mancika kérni, hogy a középsuliban villoghasson vele, bőven jó oda a pókhálósra tört Samsung is. Ilyen telefont az vesz, aki kifejezettem erős, masszív eszközt keres. Cserébe nem valami kecses, meg nőies, sőt nehezebb is, de a védelemnek is kell a hely.
    A frissítésről meg annyit, hogy volt Samsung telefonom (Samsung Galaxy S, I-9000), hát arra se jöttek gyakrabban a frissítések, de legalább a gyártó teleb@szta a sajátmárkás cuccaival (touchwiz és társai), amitől legalább dög lassú lett. De nem baj, majd veszel újat. A Galaxy S-et azért nem is engedte 2.3.6-nál tovább frissíteni, mert bár hardveresen bírta volna, de akkor dobni kellett volna a touchwiz-t. Na szóval ennyit az „A” kategóriás telefonokról, az Ulefone legalább közel stock Androidot ad hozzá.
    Viszont veled ellentétben nekem van hosszabb gyakorlati tapasztalatom egy Ulefone termékkel és semmi panaszom nem lehet rá. Bírta a fizikai igénybevételt és a teljesítménye is vállalható volt. Te meg csak vaktában fikázol.

Új hozzászólás Aktív témák