Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Namelesske

    addikt

    Annyira utálok benézni az ilyen fórumokba. Mindenki csak negatív, mindenki mindent jobban tud, mindenki csak a maga igazát hangoztatja. Ez a szar mentalitás rám is rám ragad azon kapom magam, hogy valami köcsög csípős odamondós kommentet írjak én is...

    Szerintem Woz tech őrült még ma is, mindig elcsábul ide vagy oda. Egyik héten még én is Windows Phone megszállott vagyok, másikban már BlackBerry teszteken függök, harmadik héten milyen fasza volt a Symbian olvassuk el a régi teszteket róla... amikor meg rám jön akkor az Androidos telefonomat haxolom meg saját romot reszelek rá... Csak neki van pénze és nem csak nézi azokat a telefonokat hanem meg is veszi őket, na meg ő az Apple egyik alapítója ezért hangsúlyt kap amit mond. Szerintem pedig adni kell a véleményére, mivel neki ez a szakmája és ért hozzá... Ha Woz azt monjda hogy jó akkor bizony jó.

    Szerk:

    Ezt a videó sorozatot ajánlom mindenkinek. Konkrét példákkal mutatja meg az iOS hiányosságait. Alig várom hogy Windows Phone-ba is megcsinálja ezt a tesztet az Androiddal vagy az IOS-el szemben. Az egész videósorozatban az a legjobb, hogy semmi trollkodás hanem konkrét példák. [link]

    [ Szerkesztve ]

    Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Új hozzászólás Aktív témák