Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brndtt00

    junior tag

    válasz blade zte #6 üzenetére

    Nekem a WF1000XM3-ban 15 perc volt mindennel együtt, sima Varta CP1254 akkumulátor van/volt benne, Ali-n találtam olcsó replacement-et.

    Alapvetően nagyon ritkán használok IEM-et, Sony-t is szinte kizárólag az ANC/Ambient mód miatt, nem láttam még olyan MMCX/2Pin adaptert ami ezeket tudta :( .

    Everything that lives is designed to end, we're perpetually trapped. In a never ending spiral of life and death. Is this a curse, or some kind of punishment?

  • sputnick

    tag

    válasz blade zte #11 üzenetére

    Miért niche kinyitni egy Buds 2-t? Bármely hardvert hadd álljon jogomban javítani, ha szeretném.
    Egy Final E4000-t használtam a mobilommal eddig, ami egy MMCX csatlakozós füles. Ha lehal róla a kábel, ki tudom cserélni. Néztem külső DAC-t hozzá, de végül a mérete miatt nem azt választottam.
    A Final így marad natív 3.5 mm-es cuccokhoz.
    A mobil szerintem ízlés, igény és pénztárca kérdése.
    Az Androidos készülékek supportja még mindig siralmas, bár az utóbbi időben javulóban van, ezért az nem játszik. Más jelentős OS ezeken kívül jóformán nincs.
    Egy mobil ketyegjen el nekem öt évet biztonsági frissítések mellett.
    A régi SE-m például nemrég kapott OS-frissítést,bár már csak tartalék, de akkor is. Egy őskövület, cserébe 2016 óta szolgál hibátlanul.
    Inkább veszek egy sokáig támogatott felsőkategóriás mobilt és használom öt évig, mint hogy egy-két évente vegyek egy kompromisszumos hardverűt, kiszámíthatatlan támogatással kevesebbért.
    A havi költsége ennek simán kijön ugyanannyira, bár a kezdeti költsége jóval magasabb.

    Think.

Új hozzászólás Aktív témák