Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fRooStzzZ

    senior tag

    válasz magicbox #13 üzenetére

    Erősen idézőjelbe rakva "Örülj", hogy csak az van Neked.
    Kisebb / nagyobb rögöcskéken túl vagyok már én is ami okozott párszor nekem fejfájást, látótér kiesést, egy kis stroke-al, és epilepsziával karöltve.. Pedig szurkáltam magam, hát még a dokik.
    A műtét előtt felgyülemlett bennem egy jó pár rögöcske. Tavaly január végén tüdőembóliával kerültem a koriba, ahol a 3. nap közölték velem hogy ebből aztán szív csere lesz amit meg is kaptam 5 hónappal később. A tüdőmnek semmi baja sem volt, de a végén már minden másnak igen.
    Ugye megjött a vérnyomás a műtét után, és minden ami volt bennem elszabadult hol erre hol arra és azóta mondhatni iszom a levét..
    Most voltam éves nagy vizsgálaton, az utolsó hajszálamig átvizsgáltak kívül belül..

    Szóval én is beállítottam a telefonon korábban is ezeket a számokat a rokoni társaságban, mert már a N3-ban is volt ilyen, most az vagy a custom rom kiváltsága volt vagy nem azt nem tudom, de a N5-ben benne van alapból.
    Jó dolog lehet ez, de az x nyomás egy gombon az szerintem nem a legjobb megoldás, mert a zsebembe kis hajolgatás után is simán megnyomódik a telefon, én is jobban örülnék egy 2 gombos opciónak amit korábban említettek, csak amikor az ember rosszul van és azért nyomkodná a telefont nem biztos eljut odáig.
    Egyszer csak eldőltem, majd a KMB-s húzott ki a bokorból, szóval esélyem sem lett volna nyomkodni gombokat. Amikor az MRI-ben lettem rosszul (stroke epilepi) a műtét után 2 hónappal csak az első 1-2 mp-re emlékszem, utána másnap az intenzíven való ébredésre.

    Akinek komolyabb baja van nem feltétlenül venné vagy veszi hasznát ennek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák