Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz podtibi #22 üzenetére

    Szerintem ez a játék azért nem fogja kinyírni a könyvformátumot. Egyrészt ezeket a könyveket manapság már nem csinálják (külföldön mondjuk nem tudom de szerintem ez a korszak elmúlt), aki meg el akarja olvasni az megteheti most is, hiszen a könyvek létezése ettől még nem szűnik meg. Ez egy alternatíva, ha anno sokat olvastál ilyet akkor új köntösben is ki lehet próbálni.
    Amúgy meg ha valaki ezzel találkozik először a stílussal és utána kedvet kap a könyvekhez? Mondjuk 10 ember. Az pont tízzel több mint amennyi alapból elolvasná ezeket a könyveket. ;)
    De ez teljesen normális, hogy a könyvekből játékot csinálnak, ott a Witcher, a könyveket alig ismerte valaki, ellenben a játékot? A játék sikere miatt megvalósult sorozatot?
    Nincs ezzel szerintem semmi baj. Ettől még leülhetsz ugyanúgy olvasni, ahogy tesszük azt továbbra is sokan. És ha a gyerekeim leülnek esténként egy ebook elé én boldog leszek, hogy egyáltalán olvasnak, nemhogy kikapjam a kezükből, és leb*sszam őket, hogy "mi lesz így a könyvformátummal"? :U

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák