Hirdetés

2017. október 22., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) attilasd

attilasd
(őstag)
LOGOUT blog

Ennyi pénzért már olyan laptopot lehet venni hogy megszólal....

HP Elitebook 8470p & LG G Pad 8.3 & LG Optimus F6 & Xiaomi Mi Speakers

(#2) Wajk

Wajk
(PH! addikt)

"Mi csak azt nem értjük, hogy a QHD-s Z4 táblagép után miért nem jött mindenhova egy QHD-s Z4 mobil..."
Erre nyilatkoztak is és azt amivel én tökéletesen egyet értek, hogy felesleges nyonmni a QHD-t, az FHD is tökéletesen megfelel. Érdemes is megnézni hol is van a Z3 akksiban és hol helyezkednek el a QHD telefonok ;)

iPhone SE 64GB - iOS 10.3.3 | WDR3600 - suste@0.4 - M3 2TB

(#3) AxBattler válasza attilasd (#1) üzenetére

AxBattler
(PH! nagyúr)

+1... 220k+60k... :Y
Ennyiért Thinkpad 10 tabot veszek, és nem alap kiszerelésben

"Cable management is for the weak!"

(#4) bollokcs80 válasza attilasd (#1) üzenetére

bollokcs80
(Korrektor)

És ott legalább nem merül le a billentyűzet. :DD

Most komolyan, mennyiből tartott volna egy olyan dokkolót csinálni, amin keresztül tölteni is lehet az egész ketyerét?! :F

Egyébként szép és jó készülék, de itthoni viszonyok közt baromi drága. :(

[ Szerkesztve ]

(#5) moleculez

moleculez
(PH! addikt)

Ebayen veszek sokkal jobb minőségű billentyűzetet(akár tapipadosat) 6-7ezerért, aztán azzal használom amivel akarom... Maga a Tab jó, de max 150ezerért. Inkább egy laptop ennyiért.

"Durva h a föld már 2017 éves" Insta: @abusalempictures

(#6) isti215

isti215
(fanatikus tag)

Biztos lesz majd hozzá külön billentyűzet ami jobb lesz viszont nagy kár hogy az árazással így elszúrták mert egy kiválló táblagépet tett le a sony az asztalra.

Asztalos István Telefon számom:06704151577

(#7) stevve

stevve
(PH! nagyúr)

"a japánok megalkották az év egyik legjobbját a termékkategóriában."

Ami így is csak tetszett plecsnit kap. Értem, hogy drága de ez így fura. Akkor a plecsniben elég sok a szubjektív elem, ami nekem lehet szürke, amíg másnak fekete. Bevezethetnétek egy pro-kontra listát, amiben legalább a legfontosabb tények és az "úgy gondoltuk" rész is helyet kaphat. Amúgy a flagship kategória sosem a jó árazásról volt híres. Már a Samsung S6/Edge tesztnél is ingattam a fejem, hogy akkor mi kell ahhoz, hogy valami elég jó legyen a teszt végére?

Egyébként jó teszt lett és nagyon tetszik a masina. Z2 tulajként nem érné meg váltani, de tényleg nem semmi készülék lett - sajnos az ára is. :F

[ Szerkesztve ]

(#8) efegyke

efegyke
(tag)

Nekem Z3 Tablet compactom van.Bevezető akcióban 2év garival vettem márkaüzletből 99000ért. HA ez megérte az árát akkor a Z4 sajnos nem...
Nekem előtte iPad volt,nagynak találtam,aA Compact méretei és legfőképpen a súlya számomra az ideális táblagép méret.
Ez sajnos el lett mérve árazásban...

DE! A vízállóságnak párszor nagy hasznát vettem,2éves kisfiam kakaóval a kezében szeret Bogyó és Babócát nézni....Ha valaki a legjobbat akarja a vízállóság szerintem pótolhatatlan fícsör....

(#9) Bone123 válasza Wajk (#2) üzenetére

Bone123
(HÁZIGAZDA)

Nyilatkozták, aztán jött a Z4v, és akad most egy olyan Xperia, ami papíron jobb, mint a másutt kapható legújabb (QHD, Qi töltés).

(#10) pusszycat válasza efegyke (#8) üzenetére

pusszycat
(PH! addikt)

Nézegetem a Z3 tabot mint lehetséges utódot az Lg Gpad-nak. A Z4-nel köszönhetően jó ára van mostanság.
Szerintem egy kakaó támadást ki kell bírjon akkor is ha nem vízálló egy tablet, itt nincs bill. a beszivárgáshoz.

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :)

(#11) zotyesz66

zotyesz66
(őstag)

ez brutálisan drága, és mivel Sony, én nem tudnék másra gondolni, hogy vajon mikor cseszik el egy frissítéssel az egészet?

Aranyszabály: akié az arany, az szabályoz.

(#12) isti215 válasza zotyesz66 (#11) üzenetére

isti215
(fanatikus tag)

4.3-as droid óta nem szarják el az optimalizálást.

Asztalos István Telefon számom:06704151577

(#13) vicze1

vicze1
(PH! nagyúr)

Hacsak valami csodát nem művel egy másik gyártó pár hónapon bellül, akkor ez a köv. tabletem. :)
Egyedül az aksiba tudok belekötni, illetve a billbe is kerülhetett volna aksi, de hát ezek a kompromisszumokat le kell nyelni.

187e expansys-en illetve magyar Sony Centerben 220e-ért van most billel együtt akcióban.

[ Szerkesztve ]

(#14) Tidzsimon válasza attilasd (#1) üzenetére

Tidzsimon
(őstag)

Víz alatt meg bugyborékol. No de igaz, tényleg drága.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#15) no more

no more
(PH! addikt)

Csodálatosan szép! Lenyűgöző, hogy milyen design-t tudnak alkotni a Sony mérnökei! A felület is a legszebb Androidos felület továbbra is! :R

Viszont az ár nevetséges, egy rossz vicc, az meg főleg, hogy milyen durvákat lagol a készülék egy ilyen SoC-val.

(#16) Sn00k

Sn00k
(PH! kedvence)

Brutálisan jó , de baromi drága! Nekem volt Z3 tablet compaktom, bár nem volt olcsó, viszont élvezet volt használni és nagyon bírtam. Viszont ennyi pénzt nem tudom ki akar kiadni egy táblagépért még, ha , ilyen jó is mint a z4 tablet... Mindenesetre ezek után kíváncsian várom a Z3+ mit fog domborítani a 810-el, főleg melegedés ügyileg :K

< 3njoy the Lif3 >

(#17) vicze1 válasza Bone123 (#9) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Z4v Verizon only, nekik készült külön mint a Z3v, azzal máshol nagyon nem fogunk találkozni.

(#18) drfedayn

drfedayn
(tag)

Ennyiért inkabb laptop pedig nagyon fasza lett.

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#19) lazlogogola válasza efegyke (#8) üzenetére

lazlogogola
(fanatikus tag)

Jogos,nekem a fiam dettó!
Mondjuk az Ipadra vettem egy Griffin tokot és így letudom öblíteni a kakaót :DDD

Lenovo Vibe Z2 Pro;Iphone 6 16Gb ;Kindle Paperwhite 3; Ipad Mini 2 Wifi Only 16Gb; Samsung Galaxy Tab 10.1;Xbox 360

(#20) .nox

.nox
(PH! kedvence)

Mi az isten van a Sonyval? Megirigyelte a HTC árpolitikáját? Nemkéne :U

Do not fear the power. Fear those, who wield it.

(#21) no more válasza .nox (#20) üzenetére

no more
(PH! addikt)

A Sonyk mindig is drágábban voltak, mint a többi gyártó csúcsmodelle.

(#22) pusszycat válasza vicze1 (#13) üzenetére

pusszycat
(PH! addikt)

Került bele akksi,csak nem töltésre használja.

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :)

(#23) pengwin válasza stevve (#7) üzenetére

pengwin
(őstag)

Az ár/érték arány mindig is komoly szerepet játszott a plecsnizésben. Ez meg nem mutat semmi eget rengető újdonságot, hogy geek-ajánlott legyen, és a dizájnnak is vannak gyenge pontjai (dokkoló minősége, miért nem érintkezővel csatlakozik, miért lett a tab ilyen vékony [szerintem ez pont ugyanolyan e-pénisz dolog, mint a QHD 5"-on]).
Szóval szerintem még kicsit jószívű is a plecsni, én nem adtam volna rá semmit, mert jó ez, na de nem ennyiért...

Üdv, Dani

(#24) vicze1 válasza pusszycat (#22) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Nyilván úgy gondoltam, hogy tölteni a tabot. :)

(#25) Májkülnájt

Májkülnájt
(tag)

Sztem az jár igazán jól ezzel a tablettel aki sokat utazik a munkája miatt és tölteni nem tud sűrűn. Amiben egy tablet nyer az a használati időtartam.... 7-8óra aktív használat, tud ilyet egy lapos?
Mondjuk a kamera lehetett volna picit jobb, de hát semmi sem tökéletes;)

(#26) WynNyback

WynNyback
(kvázi-tag)

Pár napja egy leendő ügyféllel találkoztam egy kávézóba, hogy megvitassuk a készülő weblapját. Előtte beszélgettünk kicsit az informatikáról és egyet értettünk, hogy nagy változások előtt áll a világ. Aztán következtem én

1. elővettem a laptopom ami 14" gép
2. bekapcsoltam a Boot idő SSD-vel simán volt 30 másodperc
3. beléptem a rendszerbe ismét eltelt 10 - 20 másodperc
4. kikerestem a Power Point prezit és megnyitottam
5. A tapipaddal és a billentyűzettel elkezdtem szerencsétlenkedni
6. mivel a laptop kijelzője nem IPS ezért oldalról lehetetlen volt bármit is mutatni.

majd jött ő

1. előkapta az iPad-jét és hozzá a billt
2. bekapcsolta ami kb be is bootolt
3. Dropboxban megnyitotta a prezit (sokkal gyorsabban mint én TC-ben az érintőkijelzővel pif paf lehet haladni)
4. az érintő kijelzővel tökéletesen prezentált egy kávézóban is

Majd megfejelte a dolgokat, hogy azonnal küldözgette a dolgokat mindennel pillanatok alatt végzett hihetetlen gyorsan ténykedett az eszközön. Akkor ott azt éreztem, hogy egy ősember vagyok egy ősbunkóval a kezembe. Elmondta nagyon szereti sokáig kitart az aksi, kicsi bárhova eltudja vinni, egy igazi kis mindenes. Van neki is laptopja de csak akkor veszi elő mikor olyan jellegű munkát végez amihez elengedhetetlen a billentyűzet és az egér vagy a nagyobb teljesítmény de hozzá tette, hogy ez egyre ritkábban fordul elő ahogy egyre jobban megszokja az új eszközt.

Szerintem ez a Sony cucc is ennyire előremutató, hordozható eszköznek, gyors prezikre, gyors munkákra, ezek az eszközök praktikusabbak mint a laptopok. Ezért nem gondolom túlárazottnak sem. Magam is tervezem egy ilyen vagy hasonló eszköz beszerzését, a laptop pedig a húzósabb melókra fog maradni.

[ Szerkesztve ]

(#27) stevve válasza pengwin (#23) üzenetére

stevve
(PH! nagyúr)

Nem akarok ezen lovagolni, de így akkor egy csúcs cucc sem kap jó értékelést, elleneben minden közepes ajánlott lesz. A kérdés, kinek és mi alapján ajánlunk? Csak mert drága, még jó lehet és ráadásul a miért lett ilyen vékony és epénisz dolgok is erősen szubjektívek. És mostanában szinte semmi nem kap plecsnit vagy max. egy tetszett az S6-ra és erre, valamit ajánlott az Alcatel közepes telója... ez így hektikus és rettentően zavaró, mert egyre inkább véleményt fejez ki, mintsem valamiféle besorolást, értékrendszert, tényeket.

Ha valami jó, akkor az jó és ismétlem, a flagship cuccok sosem olcsók, ez nem lehet döntő szempont annak megítélésében, hogy jók vagy sem. Az árat majd a vásárlók eldöntik, hogy mennyire gáz.

(#28) Wajk válasza Bone123 (#9) üzenetére

Wajk
(PH! addikt)

Ahhoz a Verizon ragaszkodott... ;)

iPhone SE 64GB - iOS 10.3.3 | WDR3600 - suste@0.4 - M3 2TB

(#29) Duree

Duree
(PH! kedvence)

Kár volt elrontani a nagyon jó és szinte hibátlan összképet az árazással.Kár érte.

Notebook javítás alaplapszinten is.Smd alkatrészek cseréje Ersa BGA állomással BGA ick ,foglalat és csatlakozók cseréje.

(#30) twollah1976

twollah1976
(őstag)
LOGOUT blog

Draga, de inkabb baromi draga, foleg ugy, hogy ez csak a WiFis keszulek ara.
Bele se merek gondolni, hogy mennyibe kerulhet az LTE verzio.

A fizetos fajlkezelo VICC.
Bar valoszinuleg sokan megfogjak venni, mert nem ismerik a Total Commandert vagy lustak a Google Playen keresgelni.

A név kitalált a valósággal való egyezés csak a véletlen műve! OnePlus3 / 3T tokok eladók! goo.gl/gWTbBM H - is for the Hell I unleash A - arise the Apocalypse T - I am your Terror E - destroy the Enemy

(#31) Micsurin

Micsurin
(PH! addikt)

Nexus 9 az 5.0.1-el és az 5.1.1-el még mindig 58k körül van antutuban....
szrk.: MA még mindig az első buildet savaza és annak a pontjait használja :U

[ Szerkesztve ]

"Peace is a lie. There is only Passion. Through Passion I gain Strength. Through Strength I gain Power. Through Power I gain Victory. Through Victory my chains are Broken. The Force shall free me."

(#32) debrecenikri

debrecenikri
(tag)

Ami nagyon kellett volna ennyiért: egy intel proci leskálázva, hogy ne kelljen valami durva hűtés, a klaviatúrába egy 820M külső videókártya(asszem létezik a mobil karikhoz ilyen lehetőség) és OTG, jogy külső vinyót lehessen rárakni. Kb ennyi. Ezekkel nekem megérné.

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#33) .nox válasza no more (#21) üzenetére

.nox
(PH! kedvence)

Ez pont nem igaz. Sosem volt drágább egy Z3 vagy egy Z2 mint az aktuális versenytársa. S5, S4, One M8, G3...

(#34) Micsurin válasza .nox (#33) üzenetére

Micsurin
(PH! addikt)

A ráknak igaz van :)

"Peace is a lie. There is only Passion. Through Passion I gain Strength. Through Strength I gain Power. Through Power I gain Victory. Through Victory my chains are Broken. The Force shall free me."

(#35) vicze1 válasza debrecenikri (#32) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Egy kicsit eltévedtél...

(#36) no more válasza .nox (#33) üzenetére

no more
(PH! addikt)

M8 és S5 170-180 ezer körül kezdett, Z2 200 felett... M9 220, S6 dettó ekörül, Z3+ 250... Szóóóval? :)

(#37) balazskubik

balazskubik
(tag)

azokkal a kàvàkkal igazán kezdhetnének màr valamit, minden oldalra felesleges 2 cmnyi focipàlyàt hagyni

(#38) vicze1 válasza balazskubik (#37) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Igen valóban pl. lehetne nagyobb, mert KICSI így is.
Sajnos nem mindenki tudja telekinézéssel lebegtetni a tabletjét és kénytelen megfogni valahol, szerencsére a Sony rájuk halandókra is gondolt.

[ Szerkesztve ]

(#39) .nox válasza no more (#36) üzenetére

.nox
(PH! kedvence)

Akkor tévedtem. Valamiért arra emlékeztem hogy sosem volt drágábbak. My fault, sorry. :)

(#40) joey04

joey04
(PH! félisten)

Az árát kicsit szarul lőtték be, a billentyűzet nincs összeköttetésben a géppel, így nem etetheti a táblát, és az akksi kicsit lehetne combosabb. Ezen kívül minden rendben, valóban jó ajánlat, szerintem fentiek miatt a tetszett plecsni reális. Még az visszataszító, hogy a teljes verziós fájlkezelőért fizetni kell. Van ezer lehetőség, nem erről van szó, csak maga az elv bosszantó.

Bazinga!

(#41) ztsoft

ztsoft
(fanatikus tag)

valamint a LED nélküli kameralencse fedezhető fel, ami a 8 megapixeles szenzorra gyűjti össze a környezeti fényt

Fő kamera 8,1 megapixel, autófókusz, led segédfény :F

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#42) babosmiki

babosmiki
(őstag)

Kellene, de drága. :U

"LG K10 dual, Samsung GearS2, GalaxyTabS2 8.0, Shuttle XPC, "

(#43) janeszgol válasza WynNyback (#26) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Ennyiért érintős laptopot is kapsz. Az nem jó? Akkor csak a bootidővel kell kibírrnod. (Bocsi, de SSD-vel ha a bootidő 10-15 sec felett van, szar a rendszered. Valamit csinálj vele.)

Vagy hibrid. Lenovo Yoga és társai. Tabletként is használhatod, meg notiként is. Igaz vaskosabbak, mint egy csak táblagép.

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#44) makopeter

makopeter
(tag)

Egy laptopra hasonlító tablet otg funkció nélkül...

(#45) pusszycat válasza WynNyback (#26) üzenetére

pusszycat
(PH! addikt)

Nem sleep módban használod? Szinte azonnal bejön HDD-vel nekem. :U

(#46) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Elég hulladék a kamerája.

•••"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" ••• PC: pici.tk/x Mac: pici.tk/e | iPhone 8 Plus 256GB | Fuji X-Pro 2 Graphite + 10-24/4 + 35/50/90/2

(#47) vicze1 válasza hemaka (#46) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Aw, nem fogok koncerteket fényképezni meg filmezni vele akkor. :( ;]
Kb le is hagyhatták volna...

(#48) Kopi31415 válasza vicze1 (#13) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Ők nem alternatívák?

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#49) vicze1 válasza Kopi31415 (#48) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Windows...
Meg: FHD, 2GB RAM (a belső legalább nagyobb), dupla súly, kisebb üzemidő.
Meg úgy egyáltalán ez nem otthoni használatra van kitalálva.

Eddig a Lenovo Yoga Tablet 2 Pro-n gondolkodtam, de ott is az Atom volt hátráltató tényező.

(#50) Kopi31415 válasza vicze1 (#49) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Van android is

A nem FHD és a plusz RAM nem biztos, hogy megéri a majd dupla árat.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.