Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peddy789

    őstag

    Z2-met nagyon imadtam, es ez is azt idezi. A gond csak hogy a Z2 kb 3 eves konstrukcio, es ez a telefon is pontosan olyannak hat amikor az ember a kezeben fogja. Meg az UI is ugyanaz. Egy S8 vagy akar g6 is mintha a jovobol jott volna ehez kepest.

    Nagy kar erte mert en nagyon nagyon vartam ezt a telefont.. Konkretan mar megvettem a tokot, foliat hozza 3 hete.. Csak amikor elmentem az elorendelo akciora amsterdamban es a kezembe fogtam a kiallitott telefont akkor tort meg a szerelem :(

    Ez a kipiszkalhato sim talca egyszeruen vicc, mennyire vedett ez viz ellen most oszinten? Annyira gagyi hatast kelt egy rendes tuvel kiveheto fem talcahoz kepest.

    Ez meg hogy a szoveget nem 4k-n hanem fullhdn rendereli a rendszer .. ?? miert?? Az ips vs oled meg mar nemis erdemes szobahozni

    2017 legjobban vart telefonja (szamomra) 2017 legnagyobb csalodasa lett

    Ki ad ezert 240 ezret joerzessel? En az ajandek fulessel vehettem volna itt hollandiaban, de meg ha ugyvesszuk a 200 euros kedvezmennyel se erte meg szamomra.. Nagyon idegesit es duhit hogy igy elett ****va :W Vszeg beadom a derekam az S8nak

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák