Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    6 giga ram mehetett volna bele. Kijelzőre kíváncsi vagyok, mit tud, a kamera közepes. Aminek örülök, az az, hogy outdoor fénymérésnél megnézted Bone a filmeket, youtube-ot. Ezt szeretem a MA-ban, hogy valóságos szagú. Pont a múltkor a Xiaomi tesztnél kértem outdoor tesztet és hát mit használ az ember ott? Nem a színes-szagos tesztképeket, hanem vagy böngésző/youtube vagy film. Tehát jellemzően fehér háttér, illetve fekete/zöld szín (ez mindig dominál a filmekben). És erre itt van a tesztben megemlítve. Jó lehet nem emiatt, de akkor is tök jó.
    Ez olyan, mint a beszédhangszóró. Többed (néhány) magammal említettem, hogy szerintem baromi fontos a minősége mai is számít és mindig szerepel ez a tesztekben. Tök jó látni ezt.
    Annyit akarok írni, hogy lehet csinálni jobb képeket félig manualban vagy manualban, de a fene se használja. Előkap, katt, visszatesz. Automata. Ez szerepel a tesztekben és ezért valóság-szagú. Ez a telefon most ennyit tud. Hogy tud-e majd többet, azt senki nem tudja megmondani, max a cég, aki kiadta a telefont.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák