Hirdetés

2019. március 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) noro79

noro79
(tag)

Nagyon jól néz ki,és nagyon erős! :C remélem újra szárnyra kap a Sony... :)

[ Szerkesztve ]

(#2) novinyul

novinyul
(őstag)

Érdekes egy öszvér lett ez a telefon, ráadásul a kamerát még mindig nem tudták rendbe tenni. Pedig szeretem a gyártó telefonjait, de ez nagyon drága lett és nem mentes a hibáktól.

Xiaomi MI 8 Lite - Meizu 16th

(#3) adlersson

adlersson
(tag)
LOGOUT blog

Jaj, ittenem...

Ha Sony-n nincs jack: "...ember nem tudja ész érvekkel megindokolni."

Xiaomin, Pixelen, iPhone-on nincs jack: "*hát ez van, van átalakító*"

ㄅㄨˋ ㄆㄚˋ ㄇㄢˋ , ㄐㄧㄡˋ ㄆㄚˋ ㄊㄧㄥˊ 。

(#4) FireFox1996

FireFox1996
(őstag)
LOGOUT blog

A kamera minősége most már sokkal jobb lett, de viszont nem tetszik ez a fajta design, ronda. Valóban ekkora súllyal lehetne 4500mAh aksi benne. De így megint kuka lett a teló.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#5) thebear007

thebear007
(senior tag)

Eddig sem voltam fan, de ezek a kávák brutálisak. Stratapatelefonnak elmenne, nade prémiumnak......nem arról volt szó, hogy annyira veszteséges a gyártás, hogy abba is hagyják?

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#6) Plazmacucci

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Karcsú :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) Snowy_owl válasza adlersson (#3) üzenetére

Snowy_owl
(senior tag)
LOGOUT blog

Nem igaz ott is megszólták, és van is miért megszólni minden olyan gyártót aki azt gondolja hogy a jack elhagyása egy jó dolog. Nem védem a samsungot de a nagy gyártók között van és mégsem követi a jack elhagyásának útját. A jack elhagyása egy nem tolerálható dolog mivel visszalépés. A mindent egy portban oldunk meg rendben is lehetne, csak miközben töltöd, nincs hang. Vagyis van csak legyen átalakítód... Ami tudjuk miért rossz.

[ Szerkesztve ]

(#8) judas13

judas13
(PH! addikt)

158 x 80 x 11,9 milliméter és 236 g

Idáig olvastam.

Az újjlenyomat olvasó ott lent mennyire állhat már kézre, az azért érdekelne.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." iPhone 6s

(#9) *Mukeey*

*Mukeey*
(őstag)

Sony sony....részegek a tervezők meg a vezetők...

OnePlus 6t 8/128

(#10) adlersson válasza Snowy_owl (#7) üzenetére

adlersson
(tag)
LOGOUT blog

Direkt visszanéztem az említett teszteket, messze nem volt ekkora dráma emiatt.

ㄅㄨˋ ㄆㄚˋ ㄇㄢˋ , ㄐㄧㄡˋ ㄆㄚˋ ㄊㄧㄥˊ 。

(#11) kdavid94

kdavid94
(őstag)

Vajon elérhető opció lesz náluk valaha is a raw mentés?

(#12) punky10 válasza adlersson (#3) üzenetére

punky10
(PH! addikt)

Ez már paranoia...Nincs szándékosan,ok nélkūl betámadva a Sony.
Minden tesztben a negatívumok között van megemlítve,ha elhagyják a jack csatlakozót.Legfeljebb 1-2 esetben megjegyzik,hogy úgy néz ki,ez a tendencia...Sajnos...

Xiaomi Redmi 3s Prime/Note 4/Huawei P20/Samsung Galaxy tab A6 10.1 LTE

(#13) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Sony Z5 volt az elso es utolso mobiljuk toluk, sok jot nem tudok rola elmondani, szerencsere ingyen volt. :DDD

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 ➡ rcx.pw

(#14) darvinya

darvinya
(Jómunkásember)

Jó ez a Sony, de van egy rossz utóíz, mintha grépfrútba haraptam volna.
Ha már nincs kijelző trend követés, miért nem tudtak jack aljzatot is berakni.
Ha már ekkora, miért kell hézagtömítővel kitölteni a helyett, nagyobb aksival jobban jártak volna.
Stb. sorolhatnám rossz utóízt.

Xiaomi MI A2 v9 Fekete… temetkezési vállalkozó lettem!

(#15) PrinceHerceg válasza noro79 (#1) üzenetére

PrinceHerceg
(őstag)

Szárnyra nem pedig lángra ha a kamera is hadrendbe van állva! :C

♪ ♫ X-Fi + D.A.C ♪ < d[(^ ˛ *)]b > ♪ Xtreme Fidelity ♫ ♪

(#16) papelado

papelado
(fanatikus tag)

Akku szánalom,kamera átlagos nincs raw ,vaskos kávák vastag ház agyonárazás...

Drágaszágom....

(#17) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Nem venném meg. Még ha Sony rajongó lennék, akkor sem! Egyszerűen nem elég jó! :K

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#18) san01 válasza adlersson (#3) üzenetére

san01
(PH! addikt)

Pont néztem a Phonearénán a tesztet, hátrányok között az ügyetlenül elhelyezett ujjlenyomat-olvasó. Megnéztem azért a Samsung S8, meg S8+ teszteket is, ott nem szerepel hátrányokban. :D Hát na, aki többet fizet, az kap jobb értékelést.

HTC U11 | Origin: Captain_Adamica

(#19) papelado válasza darvinya (#14) üzenetére

papelado
(fanatikus tag)

Van jack!
Typ c jack átalakító van a csomagban,Nem is értem ezt a sívákolást .Hiszen ott van..az a +3 cm kábel a gond sokaknál.

Nem személyes nem neked általában nem értem..,.

Drágaszágom....

(#20) wata1046 válasza san01 (#18) üzenetére

wata1046
(újonc)

A Phonearénán belefuthatsz még ilyen dolgokba. Érdekességnek jó, de nem árt kicsit jobban és több helyen is utánna nézni annak amit írnak, mert vannak furcsaságaik.

(#21) roli543 válasza papelado (#19) üzenetére

roli543
(senior tag)

Nem az a 3 cmes kabel a baj... hanem hogy alapból lehagyják.. pár napja utaztam vonaton. Zenét hallgattam és nagyon le voltam merülve... feltettem töltőre közben... nos. Ez egy valós élethelyzet úgy vélem, és nem egyedi eset. Ilyen téren hogy oldod meg?
Oké, lehet kapni azt hiszem olyan kabelt, aminek toltő és jack csatija is van.. de minek szarakodj kábelekkel, amikor azt a három filléres cuccot bele is tehetik.. Apple használó vagyok, de ekkora bolond céget nem éltem, hogy elhagyták a jack-et... a többi bolond gyártó meg követi!

Apple iPhone Xs 64gb + iPad 2017

(#22) noro79 válasza thebear007 (#5) üzenetére

noro79
(tag)

Ha van káva az a baj, ha nincs akkor szemét noccs...😀

(#23) Hallosz

Hallosz
(fanatikus tag)

"... az állatkerti kifutó előtt,nézegeti a bácsika a zsiráfot, majd megszólal, ilyen állat márpedig nincs!..."
Olvasom a tesztet,... :F

Minőségi lakáscsere 1/2 millióből. Érdekel?

(#24) hemaka válasza san01 (#18) üzenetére

hemaka
(PH! nagyúr)

Az S8/+-bal max a kamera lencset dzsuvazod ossze allandoan, ennel meg konkretan begorcsol az ujjad mire oda tudod varazsolni. :DDD

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 ➡ rcx.pw

(#25) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

4K kijelző, de a színhőmérséklet kissé kékes; gondolom, nem lehet kézzel tökéletesre állítani. Szóval parasztvakítás. Az érintési érzékenység ezek szerint már jó, nem produkál ilyet vagy ilyet, szóval ez örvendetes. Talán ilyen hír sem jön majd.

XZ2 és XZ2 Compact kijelzőinek érzékelési problémáit viszont már kijavították, ha esetleg valaki nem tudná; csak kellett rá várni pár hónapot. :DDD Szóval már csak a kijelző sávozódásától lehet félni. Én nem merném az elsők között bevállalni ezt a mobilt, ettől függetlenül nem kizárt, hogy most sikerült összehozniuk egy egész korrekt készüléket.

(#26) HawerKing válasza noro79 (#1) üzenetére

HawerKing
(őstag)

Ugyan ugyan.... Na azis biztos , hogy nem ettol fog szarnyra kapni....

▂▃▅▇ Samsung Galaxy S 9 ▇▅▃▂ https://www.youtube.com/channel/UCs4uex7-Xug59FlgRlwdM9w

(#27) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Biztosan nem adtam volna plecsnit. A kamera a közepes szint alját hozza és a kijelző fényerőssége pedig kifejezetten gyenge, ha sony-s szemmel nézzük.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#28) forgonati

forgonati
(őstag)

Fordítva vannak ezek bekötve. A szar trendeket követik (jack el) a jó trendekkel meg szembemennek (kisebb kávák). A kamera még mindig gyenge, és az hogy manuális módot képtelenek belerakni, az egy rossz vicc. A Z3 óta nem volt Sonym, meg nem is úgy néz ki hogy lesz. Ez a súly/akku arány meg... Hagyjuk már. Földet rájuk karöltve a Htc-vel.

[ Szerkesztve ]

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#29) ak76

ak76
(őstag)

A poszt rávilágít arra miért nem fér bele az első tíz mobilgyártó közé a Sony.
Szarnak a trendekre, ami akár jól is elsülhetne, csakhogy nem pozitív irányba egyediek, hanem pont fordítva.
Feleslegesen brutál felbontású kijelző, gyenge fényerővel, karcsú betekintési szögekkel, indokolatlan méretű kávákkal, a mérethez, és súlyhoz képest gyenge aksi, a szokásos tucat minőségű kamera, térerő gond, proximity szenzor gond, stb..
Egy Note 9, Mi8, P20 pro, vagy egy iPhone X mellett ez a készülék idő, és dimenzió ugrás....
Visszafelé ...

[ Szerkesztve ]

MIL-MI 8 :)

(#30) doooo

doooo
(őstag)

Ó... azt hittem teleobjektívet fog kapni... nagyon kíváncsi voltam az első kétkamerás Sony-ra, erre... na majd talán jövőre.

(#31) K0vasz

K0vasz
(tag)

atyaúristen, micsoda méretek :D és nem csak széltében/hosszában, de súlyra és vastagságra is igazi batár

mindemellé gagyi IPS-kijelző és optikai stabilizátor nélküli kamera... ha fele ennyibe kerülne se kéne

(#32) papelado válasza roli543 (#21) üzenetére

papelado
(fanatikus tag)

Tudtam ,hogy ez lesz a válasz.Manapság egy qc 4 es töltővel 20 perc alatt félig tolod az akksid.Közben meg nézed a tájat.És ha ügyes vagy egy ilyen est egyszer tötént meg veled életedben..
0......1111 ezrelék akit ilyen érint.El kell fogadni.Meg ahogyan írod van töltős kábeles megoldás egyben is.
Túl van tolva ez a jack "nem is" hiány!

Mindegy és megértelek...mondjuk ez a telefon nem emiatt bukik...

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#33) ghiottone

ghiottone
(PH! kedvence)

Kár, hogy ennyire széles lett a telefon + nem értem miért nem raknak bele végre optikai képstabilizátort.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui) -- Moto Z2 Force -- 20 EUR Kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/zLziMh

(#34) SkyLine3000

SkyLine3000
(PH! addikt)

Én sem vágom, minek a 4k, ha minden 1080p-ben fut? Erődemonstráció? Kinek? Átlagember leszarja, akisinak is jobb lenne a a kisebb méret. A fotók kb addig jók, míg meg nem látja az ember kinagyítva. Amikor itt a tesztben kinagyítottam, szinte megijedtem. Nem erre számítottam. Minden, csak nem jó. És akkor finom voltam, úgyh hagyjuk is.
A méretet nem is említem. Az nekem már tényleg a "hagyjuk" kategória.
Szimpatikusak amúgy a Sony telói, de valahogy mindig van valami, amit elrontanak, vagy évek óta nem tudnak normálisan megcsinálni.
Én már tovább is léptem.

[ Szerkesztve ]

(#35) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Akkora a káva, hogy külön irányítószámot adtak neki.

(#36) #81733120

(törölt tag)

Ez se fog sokat segíteni a Sony-n...Egy ideje nem találják a helyüket a mobilos piacon, a HTC-vel együtt.

(#37) DDA40X

DDA40X
(tag)

De ritka randa lett ez is..édesistenem.. Az előző formavilág fényévekkel szebb volt. Ez a buta szappantartó forma..borzalom.. Szégyellhetné magát a Sony! :(((

(#38) Rothmanakos

Rothmanakos
(tag)

Ez a telefon tök jó... ...lett volna 2016-ban, de semmiképpen se 2018-ban.

12mm vastag?? Könyörgöm, az kétszerese bármely másik mai csúcstelefonnak!! FIX FÓKUSZOS KAMERA?! De most komolyan, mik ezek? Ennél már a kaputelefonom is profibb
A cégnél nincsenek marketingesek, meg PR-osok?? Nem tudják, hogy a vásárló nem az alapján vásárol, hogy egy telefonban milyen erős a proci, vagy hogy milyen saját fejlesztésű rezgőmotor van a telefonban, (stbstb), hanem kézbeveszi, azt mondja, hogy "húúú, de jól néz ki, kb egy kijelző az egész, mint ha a jöőből jött volna" meg hogy "hú, de jó a kamerája". Egyik se jött össze. GRATULÁLOK.

Arról meg ne is beszéljünk, hogy hátulról úgy néz ki a képeken, mint egy fröccsöntött műanyag játéktelefon...
MIELŐTT bárki lehúzna, imádom a Sonyt (a telefonos részlegét mondjuk egyre kevésbé)
4 éve használok Xperia Z2-t és Tablet Z2-t, úgyhogy senki sem mondhatja, hogy csak egy Sony ellenes troll vagyok!!

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#39) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Érdekes, hogy Note9 mindenben, ismétlem mindenben jobb, ráadásul ott vannak olyan extrák is, amik itt nincsenek, és ugyanazt az értékelést kapta, mint ez a telefon, ráadásul az áruk is nagyjából egyezik.

(#40) janeszgol válasza Rothmanakos (#38) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Csak az előlapi kamera fixfókuszú. Nem tudom mennyire trendi a változó fókuszú, de talán ott amúgy sem gáz, hiszen vagy a karod hossza vagy a szelfibot hossza határozza meg a távolságot.

ollie: szerintem csak a hiszti miatt kapott ez a teló plecsnit.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#41) Zvezda

Zvezda
(kvázi-tag)

Elavult kinézet, ronda rendszer (legalábbis nekem nagyon nem tetszik a Sony Droidja), magas ár. Ennyit nem ér. A Sony továbbra sem találja önmagát, de nem értik miért. HTC 2.0

Xiaomi Mi A2

(#42) YellowFlash

YellowFlash
(tag)

Daganat nőtt az akksi köré, vagy mitől ilyen drabális ez? :C

Redmi Note 5 Pro

(#43) Doki42

Doki42
(fanatikus tag)

Érdekes, a sajátjába sose jó a kamera.. 🤔

(#44) Doki42 válasza ollie (#35) üzenetére

Doki42
(fanatikus tag)

😁😁😂

(#45) #81733120 válasza YellowFlash (#42) üzenetére

(törölt tag)

Felpúposodott az akkumulátor. ;] :DDD

(#46) joey04

joey04
(Jómunkásember)

Nem érdemel plecsnit.

Bazinga!

(#47) henrik1

henrik1
(fanatikus tag)

TIZEN
KÉT
MILLIMÉTER
VASTAG

és összesen 3500 mAh-s aksi fért bele.

ez igen!

(#48) ghiottone válasza henrik1 (#47) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Azért azt tegyük hozzá, hogy a keretnél 6,4 mm vastag.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui) -- Moto Z2 Force -- 20 EUR Kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/zLziMh

(#49) K0vasz válasza ghiottone (#48) üzenetére

K0vasz
(tag)

fogásra lehet, hogy kényelmes meg belesimul a tenyeredbe, de zsebben hordva már nagyon megérzed, hogy púpos

(#50) ghiottone válasza K0vasz (#49) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

100% + ekkora súly miatt egy idő után még a zsebed is kiszakadhat.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.