Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz Tomi_Sci #4944 üzenetére

    Igen, kb megegyezik a Defy-al viszont nincs olyan stabil. Kicsit hamarabb eldobja a jelet mint a Defy. Nem olyan vészes, de azért érezhető.
    Én is remélem a szoftveres javítást, mert amúgy erősebb jeleket produkál pl a wifi analyzer progival nézegetve ugyanazon helyen ahol mondjuk Defy -70dB ott SP -67dB, de viszont a Defy meg ahol lát 2-3 másik wifi-t is, ott az SP csak a sajátomat. Szóval érdekes dolgok ezek, mindenesetre jól jönne egy kis szoftveres javítás.

    Giga ram kérdése meg... Defy-nál mindig az 512 volt éppcsak kevés itt majd az 1 giga lesz, majd a 2,3,4...?
    Szerintem elég, de míg van nagyobb ramos cucc az mindig több lesz és nagyobb lesz a tartalék. Most még elég a giga, aztán meg ki tudja... majd az idő - és az android verziók - eldöntik.

    (#4948) sylas: Az, és teszi a dolgát szépen. Azaz nem karcolódik. Így én feleslegesnek tartom mindenféle fóliázgatással való használati élménylerontást.
    Annál jobban aggódok viszont a keret kopására. Ami eddig még szerencsére nem kopik, de remélem nem is nagyon fog. Nálam tok sem játszik, mert nem vagyok híve a pólyázott telefonhasználatnak, de remélem nem lesz olyan gagyi ez a telefon, hogy ennek kárát lássam idővel. (Defy minden védelem nélkül 2 évesen is patent ;] )

    (#4949) BRIKLY: Megkezdtem a műszakom és eddig csendes. Állok is neki a romcserének - bár bánt hogy újra mindent lakhatok be, de ha ez kell a pucoláshoz, ám legyen. A továbbiakban viszont lehet majd frissíteni a verzióid között vagy mindig kell majd data wipe? Mert azért hetente nem akarom elölről kezdeni - de lemaradni sem akarok az újdonságokról. Vagy míg ki nem forr egy jó alap rom addig kell majd csak?

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Új hozzászólás Aktív témák