Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • auditore16

    csendes tag

    válasz Luser2000 #676 üzenetére

    neked is jó éjszakát :)
    Sajnos tudom hogy úgy van, hogy jön majd szebb,jobb,divatosabb, de én 4.3 colnál nem megyek feljebb és erre nekem ez a telefon megfelel :) Barátomnak Desire HD-je van. Nagyon szereti, és minden naposan használja, én is így lennék a Sonyval. Édesapám is mindig azt mondja: Hidd el, ha ezt most megvesszük, akkor 2 év múlva már egy jobba szeretsz bele.
    Nem az, hogy beleszeretek, csak érdeklődök utána. Mindig ettől fél. Bár ez a Sony telefon az 5. telefonom lesz, és ez lesz a végleges is egyben. :) Én nálam úgymond a korszaknak vége. Tudom sok év van még előttem, és a világ fejlődik, de komolyan mondom,a Sony belead apait, anyait a fejlődésben,de kéremszépen, ha már filmet szeretnék nézni akkor ott a TV meg az HBO Go :D. De hát ez van, az HDMI pedig csodára képes :)

    Én is úgy vagyok a képernyőmérettel, hogy 4 colnál kisebbet ne, de 4.3-nál nagyobbat meg főképp ne. Tableteket meg nem szeretem. Semmi értelme, felesleges lenne nekem. Talán még felesleges, de lehet egy idő múlva kelleni fog, de ha megfigyeljük a PDF fájlokat megnyithatjuk a 4,3 colos képernyőn, akkor meg kiküldöm HDMI-jal a 45 colos tévére :D

    A kezelőfelülettel mondom én is így vagyok :)

    SmartTag: kár, pedig ennyi pénzért simán beletehettek volna egyet :D

Új hozzászólás Aktív témák