Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Swami

    senior tag

    válasz Luser2000 #676 üzenetére

    Respect. Ez aztán szép kis válasz volt!
    ...
    Én kaptam 4 db NFC taget, lévén az irországi csomagban benne van, de én sem látom sok értelmét. Egy kicsit eljátszottam velük, meg olyan cool dolog (de mivel én sem vagyok már 20, engem sem izgat annyira), és én is úgy gondolom, hogy ha be van kapcsolva az NFC funkció, az azért rendesen eszi az akksit
    Én nézek filmet mobilon, mert sokat utazom és a repülőn jól jön, hogy ne unjam magam halálra (persze, ha viszed a netbook-odat, akkor ez annyira nem érdekes).
    A fotók, amiket csináltam vele, szerintem jók, bár amikor áttettem a laptopomra, már nem voltak olyan szép szinei a képeknek.
    A sebességgel én meg vagyok elégedve, viszont os-ben nekem sokkal jobban bejött a bada, mint az android.
    A telefon gyönyörű, nem győzök vigyázni rá (lehet, hogy a fólia hasznos, de én elég parasztosnak tartom, főleg ha már felhólyagzik itt-ott - halál ciki, de ez az én véleményem).
    Az Xperia S szerintem egy öltönyös telefon és ez rendben van igy.
    ...
    Ez viszont igazi kemény csávó (már régóta fáj rá a fogam):
    http://www.jcbtoughphone.com/handsets/jcb-toughphone-protalk

    [ Szerkesztve ]

    Eladom TCL65C805 tv-m. Prohardver hirdetés. - Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

Új hozzászólás Aktív témák