Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    Sziasztok, vettem egy Xperia 5-öt használtan. Rengeteg a kérdésem:

    - Használja-e valaki az mcpro24fps nevű appot? Elég brutálisan megtáltosodik tőle a videó - állítólag.
    - Néha a híváselőzmények menü átmegy tablet módba, és nem hajlandó álló módban működni, ami totál hülyeség. Van erre valami orvosság?
    - Az ujjlenyomatom a telefon 20-ból ha egyszer felismeri. Erre van valami orvosság? Kipróbáltam a celluxos módszert, de úgy egyáltalán nem működött az olvasó.
    - Egy SIM-mel bámulatos üzemidőket értem el, 48 órás üzem 5 óra kijelzőidővel, meg ilyenek. Két SIM-mel kb. harmadolódott. Komolyan, merül, mint a disznó. Más is tapasztalt ilyesmit? Ki lehet kapcsolni a második SIM-kártyát pl. munkaidőn kívül?
    - Nem értem a WiFi hotspot működését. Más telefonnál mindig egyértelmű helyen volt a jelszóbeállítás, de itt egyáltalán nem találom. Hogy kell beüzemelni ezt? :D
    - Amazfit okosórám van, folyamatosan az van kiírva, hogy nem csatlakozik, mégis jönnek az értesítések. Ez mitől lehet? Más találkozott már ilyenekkel?
    - Ó és még valami: hogy kapcsolom ki azt a baromságot, hogy a kamera bekapcsoljon, ha fekvő módban emelem fel?

    Előre is köszi.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák