Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz w.miki #53 üzenetére

    méret, forma jó, de tok nélkül kicsit csúszós a hátlap, és gyűjti az ujjlenyomatokat is, annak ellenére hogy most műanyag, nem üveg. viszont nekem nincs problémám az ujjlenyomat olvasóval, gyors, pontos, könnyen megtalálom, és nekem nem jött elő hogy zsebben aktiválódik magától.

    akku nagyon jó, de a töltés lassú itt is, és ugyanúgy még csak kábel sincs a dobozban mint a nagytesónál (vicces, a wireless füles mellé bezzeg volt).

    sebesség terén nincs összehasonlítási alapom, 4 éves Mi A2 lite-ról váltottam, ahhoz képest nyilván gyors. az tuti hogy a SD690->SD695 nem egyértelmű előrelépés, pl 4k video rögzítést nem tud. ami feltűnt hogy tétlenségből feloldva a telefont, kicsit lagol az animáció, ezt leszámítva nem találkoztam teljesítmény problémával, igaz, én csak alap dolgokra használom (social media, net).

    fotók nekem bejöttek, az exponálás nem vészesen lassú, engem anno a 10 III-tól az tántorított el nagyon, hogy láttam review-ban, milyen gusztustalanul sokáig tart néha mire megcsinál egy képet.

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák