Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz bostone #28 üzenetére

    Rengeteg. Itt angliaban szinte keresni kell, hogy ne valami felsopolcos telefont talalj, de minimum felso-kozepkategoria, tehat mondjuk iPhone 11. Az alatt mar tenyleg csak az vesz, aki valamiert nagyon arerzekeny. De nem csodalom, sokkal olcsobban hozza lehet jutni normalis telefonokhoz normalis elofizuval, mint Magyarorszagon, plane ha meg a fizeteshez is hasonlitjuk. Pl nekem az egyik elofizum ugy nez ki, hogy £18/ho (~7.500ft), 100GB adat, minden mas korlatlan barmikor barmilyen halozatba. Namost legutobb mikor felhivott a szolgaltatom (EE, ami az egyik legdragabb itt, de a halozatuk eleg jo, ugyhogy megeri), akkor az volt az ajanlat, hogy ha kihozok melle valami telefont is es vallalok nemi rablancot (18 ho), akkor ez lemegy £10/ho-ra (~4200ft), es erre jon ra a keszulek reszlet, amit szinten meg lehet kapni eleg kedvezmenyesen, boven piaci ar alatt.

    Hirtelen megneztem, mostani ajanlat az, hogy iPhone 12, 18 ho rablanc, korlatlan net, hivas, sms minden havi £35 (~14.500 huf). Ez mehet lejjebb, ha 2 eves rablancot elfogadsz. Minimalber asszem valami havi £1200 korul mozog kezbe, szoval abbol meg plane nem nehez kifizetni.

    Ismeros, aki utalja a rablancot most vett az En ajanlasomra xperia 5 II-t. Siman szakacs, semmi extrara nem kell gondolni. Nem elofizuzott, megkerdezte ilyen meg olyan feltetelekkel mit ajanlok, mondtam neki, meg aznap kifizette, masnap mar irta, hogy nagyon tetszik neki, koszi. Es ez nem olyan ember, aki annyira tech manias, hogy nagyon, csak a telefonnal nem szarozik, mert -rohogni fogsz- de a munkajahoz is kell neki. Igen, a szakacsnak. En se ertettem, de kiderult, hogy azzal logolnak be/ki, szamlakat fotozzak, mindenfele kotelezo trening azon van, ha dolgozik amikor megy a meccs arrol nezi, stb.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • soldier2

    őstag

    válasz bostone #285 üzenetére

    Igen. Ugyanitt Sony fejhallgató eladó bontatlanul, gyári garival :) - majd 1x, ha megjön, és tetszik annyira, hogy nem küldjem vissza 14 napon belül.

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Új hozzászólás Aktív témák