Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keenan

    friss újonc

    Én előrendeléssel beszereztem a készüléket és így a promóciós fülhallgatóval nem éreztem irreálisan magasnak az árát.
    Igen, lehet hogy ha tisztán csak a műszaki paramétereket nézzük, akkor ennyi pénzért lett volna jobb ajánlat, de számomra fontos volt hogy Sony, mivel eddig is az volt és eddig is jól bírták nem akartam váltani. Nekem tetszik a 21:9 arány, tetszik a kinézete, nincs idegesítő szenzor sziget stb....
    Amit eddig tapasztaltam: az üzemidő az én átlag szokásaim mellett simán hozza a 3 napot (ha ebből vissza vennék a 4 is meglenne), filmezni, netezni, képeket nézegetni rajta nagyon jó. Az elkészült fotók minősége még tv-re rakva is szép, kivéve az éjszakai módban készültek.. Úgy még nem tudtam jót fotózni.
    Nem bántam meg, hogy megvettem, szerencsére nem lesz belőle nép telefon, mert az jobban idegesítene, mint hogy nem 90 vagy 120 hrz a kép frissítés. Biztos bennem van a hiba, de én mint nem "gamer" felhasználó, észre sem veszem a különbséget.
    A töltő azonban sajnálatos hogy kimaradt a dobozból, ez miatt a hülye bullshit zöld trend miatt.

Új hozzászólás Aktív témák