Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ezekiel Ston

    senior tag

    válasz Wesder #20 üzenetére

    Ezt értem és persze én is voltam abba a korba amikor telóról nyomtam, de nekem mániám volt hogy a "fejembe szóljon a zene ne kifelé" mer senkinek semmi köze hogy mit hallgatok. A bulihelyekre meg ott a "helyi" hangosítás. Kertiparti, oké...De este 11-kor mikor a két éves lányom aludna és ezekre a szennyekre kel fel picit elgurul a gyógyszer nálam...lassan eljutok oda hogy lemegyek és kiverem a gyerek kezéből és addig taposom amíg egybe látom azt a ....csodás technikai eszközt...
    Szóval én szeretem a technikát, meg szeretek minden szép új dolgot, de ez az egyik olyan "újdonság" amire véleményem szerint semmi szükség, mert csak pukkasztásra jó, meg hogy gang-okba verődjenek a suliba a majmok és egyik csoportban a bódigusztifeketepákó stb másikba kárpátiatankcsapdarammstein stb harmadik meg ott a diszkópatkányok felvonulása...mondhatom csodás egy felhozatal lesz...vagy már megy, nem tudom..-még.
    Szóval inkább a hordozható vezeték nélküli fejhallgatók és agybadugósok felé nyomatnám a figyelmet, esetleg olyaneszközre, hogy ha van egy csoport, akkor meg lehessen osztani BT-n a zenét akár 30 vevőegységgel 1 telóról is ha kell...ilyenek jobbak lennének talán...de ez egyéni vélemény..

Új hozzászólás Aktív témák