Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz ADAM1337 #46 üzenetére

    Én is inkább az 5"-osban látok rációt, pláne, hogy a Japan Display nemrég jelentette, elkészültek egy új, nagyfelbontású kijelző kifejlesztésével.
    Ez 5"-os, és remélem ez kerül majd a cúcsba. Bár nekem az is sok, de nem én vagy/leszek a közvetlen célcsoport...

    "A Japan Display Inc. (JDI) - a Sony, Hitachi és a Toshiba közös vállalata - tegnap bejelentette, hogy felkészültek az új kijelző generáció gyártására, és akár már 2012 október végétől képesek egy 5"-os kijelző változat szállítására a gyártók felé.
    A bejelentéssel együtt a gyártóknak bemutatott 5"-os kijelző egyesíti az LTPS technológia nagy felbontását és az IPS (In-Plane Switching) technológia nagy rátekintési szöget biztosító látványát, és ezt alacsonyabb energiafogyasztással valamint vékonyabb méretben valósítja meg mint a konkurens gyártók a hasonló kijelzőknél.
    Az 5"-os (12,6 cm) képátlójú Transmissive IPS kijelző nem hétköznapi specifikációkkal rendelkezik. FullHD felbontást - azaz 1080x1920 képpontot - jelenít meg (443 ppi), 1000:1 kontrasztaránnyal és 500cd/m2 fényerővel. A betekintési szög minden irányból 160°. A kijelző vastagsága mindössze 1,4 mm.
    A kijelző publikus bemutatója 2012. október 31-én lesz Yokohamában a FPD International 2012 kiállításon.
    Forrás: JDI."

    Seria.hu

    Valami hasonlóban el tudom képzelni:

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák