Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz Tomi_Ohl #14507 üzenetére

    Igen, tudom. Viszont a mérete és az akksi ideje, valamint a gyári 6.0 léte elég nekem arra, hogy a listám élén legyen jelenleg.
    Először a Redmi 3 volt a listavezető, aztán kipróbáltam egyik ismerősöm jóvoltából, és újból rájöttem, hogy nem nekem való ez a méret. Ugyanez 4-4,5 körül még beleférne.
    Haverom Z1C-je még éppenhogy elmegy, tűrhető mértékű kompromisszummal. A Z3C kívülről pont akkora, mint a Z1C, és és minimálisan keskenyebb is a kávája, amitől egy kézzel is átérem a kijelző 2/3-át, így sokkal ritkábbal kell fogást váltanom, mint egy ötcolosnál. [link]
    Elvileg 4col lenne nekem a megfelelő, de erről sajna kénytelen vagyok letenni.

    A Z3C mellett szól még az, hogy nincs rá CM, ami azért jó, mert nem szedem szét darabokra a fő telómat hetente kétszer szoftveresen. Sokszor még a telefonszámlistát is elfelejtettem visszatölteni. :D
    Mellette a Ray megmarad játszótérnek. Úgyis bele akarok tanulni a a dologba fejlesztés téren is.

    Ahogy elnéztem egyébként, a hivatalosan támogatott telókon kívül kb. minden más erősen le van maradva a LegacyXperia vonaltól CM téren.
    Nem értem, hogy mi az oka. Kernel forrás hiány?

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák